ГоловнаНовини Здоров'яНазвана головна небезпека локшини і супів швидкого приготування

Названа головна небезпека локшини і супів швидкого приготування

Медики розповіли цікаві факти про їжу швидкого приготування. Шкода від неї виявилася зовсім не такою, як ми могли б припустити.

в локшині швидкого приготування багато солі

Американські вчені провели дослідження і з’ясували, що локшина і супи швидкого приготування становлять велику небезпеку – приблизно десять тисяч дітей щороку потрапляють в лікарню через опіки, отриманих коли вони намагалися самі заварити собі їжу.

Згідно з даними ВООЗ, опіки щороку забирають життя 180 тисяч осіб, а приблизно 11 мільйонів проходять лікування. Тільки в США в лікарню потрапляють близько десяти тисяч дітей, причому в ряді випадків їх стан буває важким, а відновлення вимагає тривалого лікування.

Читайте також:  Агресивний і майже не лікується: Названо особливості раку головного мозку

Як з’ясували вчені, в останні роки саме локшина і супи швидкого приготування призвели до зростання кількості дітей з опіками. Як правило, діти упускають на себе страву або обливаються окропом, заварюючи їжу. Найчастіше діагностуються опіки рук, грудей, стоп.

Медики проаналізували дані про опіки дітей з 2006 по 2016 роки. Вони прийшли до висновку, що найчастіше від страв швидкого приготування страждають діти 6-7 років.

Фахівці вважають, що вирішити цю проблему потрібно не тільки за допомогою контролю з боку батьків, няні або інших дорослих, що доглядають за дитиною. Медики також пропонують підключити виробників, щоб вони зробили упаковки більш безпечними для використання.

Читайте також:  Що робить алкоголь з організмом після 40 років

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З ВАШИМ ОРГАНІЗМОМ, КОЛИ ВИ ЇСТЕ ЛОКШИНУ ШВИДКОГО ПРИГОТУВАННЯ

МОЖНА ВТРАТИТИ ЗДОРОВ’Я, ЯКЩО ХАРЧУВАТИСЯ ДЕШЕВОЮ ЛОКШИНОЮ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News