Використання ефірних олій в якості природного миючого засобу може допомогти контролювати висипання. Ці 3 ефірні олії, які ви можете змішати з сироватками, лосьйонами або з базовою олією, допоможуть поліпшити стан шкіри.

Олія чайного дерева. У “верхніх ешелонах” кращих для шкіри ефірних олій, значиться саме олія чайного дерева. Вона володіє антибактеріальними, протигрибковими та противірусними властивостями, які роблять її фантастичною олією для боротьби з акне. Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Clinical Microbiology Reviews, було виявлено, що олія чайного дерева містить з’єднання під назвою терпін-4-ол, яке є ефективним антибактеріальним засобом проти різних штамів бактерій.

Олія орегано. Ця звичайна домашня спеція може діяти як олія проти прищів завдяки своїм потужним дезинфікуючим властивостям. Олія орегано очищає шкіру, прискорює процес загоєння ран. Дослідження, опубліковане в журналі “Ліки в дерматології” заглянуло в ранозагоювальний потенціал олії орегано і виявило, що вона може також зменшити бактеріальну інфекцію і знижувати ризик появи шрамів після акне.

Базилікова олія. Ця ефірна олія є ще одним потужним протимікробним засобом, який живить шкіру і захищає від мікробів. Вона вбиває бактерії, що викликають шкірні інфекції і запалення. Згідно з дослідженням, опублікованим в “Міжнародному журналі косметичних наук”, екстракти базиліка можуть знищувати бактерії Propionibacterium acnes.

Джерело: health.news