Використання ефірних олій в якості природного миючого засобу може допомогти контролювати висипання. Ці 3 ефірні олії, які ви можете змішати з сироватками, лосьйонами або з базовою олією, допоможуть поліпшити стан шкіри.

Олія чайного дерева. У “верхніх ешелонах” кращих для шкіри ефірних олій, значиться саме олія чайного дерева. Вона володіє антибактеріальними, протигрибковими та противірусними властивостями, які роблять її фантастичною олією для боротьби з акне. Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Clinical Microbiology Reviews, було виявлено, що олія чайного дерева містить з’єднання під назвою терпін-4-ол, яке є ефективним антибактеріальним засобом проти різних штамів бактерій.

Читайте також:  Знизити ризик серцевих захворювань здатний один стакан популярного напою в день

Олія орегано. Ця звичайна домашня спеція може діяти як олія проти прищів завдяки своїм потужним дезинфікуючим властивостям. Олія орегано очищає шкіру, прискорює процес загоєння ран. Дослідження, опубліковане в журналі “Ліки в дерматології” заглянуло в ранозагоювальний потенціал олії орегано і виявило, що вона може також зменшити бактеріальну інфекцію і знижувати ризик появи шрамів після акне.

Базилікова олія. Ця ефірна олія є ще одним потужним протимікробним засобом, який живить шкіру і захищає від мікробів. Вона вбиває бактерії, що викликають шкірні інфекції і запалення. Згідно з дослідженням, опублікованим в “Міжнародному журналі косметичних наук”, екстракти базиліка можуть знищувати бактерії Propionibacterium acnes.

Читайте також:  Приберіть з раціону лише один продукт, щоб позбутися від жиру на животі

Джерело: health.news

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News