Феміністки можуть обурюватися, але наука сказала своє вагоме слово з даної проблеми. Вчені стверджують, що жіночий мозок менш досконалий порівняно з чоловічим.

Вчені зі школи медицини Альберта Ейнштейна в Нью-Йорку поділилися виявленими ними даними, що свідчать про відмінність між мозком жінок і чоловіків. Жіночий виявився більш вразливий перед різними ушкодженнями і пов’язаними з ними наслідками.

Зокрема, задіявши технологію МРТ-сканування, фахівці виявили: при отриманні суттєвих травм голови жіночий мозок піддається руйнуванню в значно більшій мірі, а, крім того, набагато повільніше відновлюється при лікуванні. Даний факт з’ясувався при обстеженні та вивченні медичних даних чоловіків і жінок, які професійно грають у футбол.

Виявилося, що удари по голові у жінок-футболісток набагато більш небезпечні для мозку. На думку нейробіологів, це може бути обумовлено гормональними відмінностями чоловічого і жіночого організму.

«Жіночий мозок зазнає в п’ять разів більше шкоди білої речовини, відповідальної за координацію всієї життєдіяльності людини і зв’язок ділянок нервового ланцюжка порівняно з мозком у чоловіків», – констатували фахівці.

Джерело: МедікФорум