Житель американської Оклахоми через ожиріння майже не вставав з ліжка. Лікарі повідомили йому, що без схуднення він скоро помре.

35-річний Кіллас Дживенс був фактично прикутий до ліжка протягом двох з половиною років, так як його вага перевалила за 330 кг. Коли лікарі сказали жертві морбидного ожиріння про те, що він досить скоро помре, якщо не схудне, Кіллас зважився на хірургічну операцію. Він дістався з Оклахоми в Х’юстон, а для перевезення йому довелося скористатися послугами пожежників, які на особливому крані витягли важке тіло з дому і занурили його в спеціальний автомобіль. Чоловік налаштувався перемогти ожиріння, так як хотів, щоб три падчерки росли на його очах.

Читайте також:  5 кращих охолоджуючих продуктів на літо

В результаті операції Кіллас швидко схуд, зменшивши масу тіла в два рази. Це настільки вплинуло на його самооцінку, що чоловік зважився зробити пропозицію своєї коханої жінки на ім’я Джессіка. Сьогодні Кіллас вже пересувається відносно вільно, і він каже, що неймовірно щасливий – його сім’я може їм тепер пишатися. А адже ще зовсім недавно він не тільки не вставав з ліжка, але і не міг самостійно дихати без кисневого балона.

На допомогу Кілласу прийшов доктор Юнан Новзарадан, який провів баріатричну операцію, спеціальними скобами обмеживши розмір шлунка. Він створив байпас (хірургічний обхід) через шлунок, завдяки якому їжа перестала заповнювати цей рясно розтягнутий орган, А відчуття насичення приходить тепер набагато швидше. Втім, схудлому Кілласу необхідно щось зробити з величезним обсягом зайвої шкіри.

Читайте також:  Інсульт: 3 продукти, які зменшать ускладнення від порушеного кровопостачання мозку

Джерело: МедікФорум