Ви любите сир, але відчуваєте себе винним за велику кількість калорій кожен раз, коли їсте сир? Чи часто ви думаєте, наскільки це було б здорово, якщо б у вас був кращий сир у світі, який містить менше калорій? Що ж, для вас є хороші новини. Є козячий сир, який є саме тим сиром, який ви хочете!

У чому плюси козячого сиру?

Козячий сир володіє безліччю переваг для здоров’я! Хочете дізнатися більше про козячому сирі і про переваги, які він пропонує? Продовжуйте читати!

Козячий сир зроблений з козячого молока і доступний в м’яких і твердих формах, таких як інший сир. Але він здоровіше і краще, ніж сир з коров’ячого молока. Крім наявності більшої кількості поживних речовин, є ще кілька цікавих переваг для здоров’я козячого сиру. Ми вирішили з’ясувати, чим же корисний козячий сир і козяче молоко.

1. Низький вміст жиру

Козячий сир є знежиреною альтернативою звичайному сиру. Він містить меншу кількість жиру, чим інші види сиру, і заміна звичайного сиру козячим сиром може допомогти вам зменшити кількість насиченого жиру і холестерину у вашому раціоні. Козячий сир містить трохи більше половини обсягу жиру, ніж звичайний сир.

2. Менше калорій

Козячий сир містить менше калорій, ніж будь-який інший вид сиру, приготований з коров’ячого молока. В ідеалі, якщо ви заміните козячим сиром чеддер, ви будете ефективно прибирати 200-300 калорій зі свого раціону.

3. Добре для тих, у кого лактозна непереносимість

Козяче молоко містить значно меншу кількість лактози, ніж звичайне молоко. Лактоза зазвичай втрачається, коли сир збовтується, і козячий сир, таким чином, містить виключно низька кількість лактози. Це робить його ідеальним сиром для людей, які страждають від непереносимості лактози.

4. Низький вміст натрію

Козячий сир містить менше половини тієї кількості натрію, що є у звичайному сирі. Надлишок натрію може призвести до хронічних станів і потенційно летальним захворюванням, таким як серцевий напад і навіть інсульт. Зазвичай лікарі рекомендують щодня вживати не більше 2300 мг натрію. Якщо ви той, хто не може чинити опір сиру, ви можете переключитися на козячий сир.

5. Досить багато білка

Козячий сир не такий багатий, як звичайний сир з точки зору змісту білка, але він забезпечує пристойну кількість поживної речовини, якого достатньо для правильного функціонування організму. Козячий сир зазвичай містить трохи більше половини того рівня білка, який є у сиру чеддер. Лікарі зазвичай рекомендують жінкам споживати 46 г білка, тоді як чоловіки повинні в ідеалі споживати 56 г білка кожен день.

6. Багатий вітамінами і мінералами

Козячий сир містить більше мінералів і вітамінів, ніж коров’ячий сир. Він особливо багатий вітаміном D і вітаміном K, а також містить таку ж кількість вітаміну А, як і коров’ячий сир. Козячий сир містить вітаміни групи В,такі як тіамін, ніацин і рибофлавін. Рибофлавін є важливим вітаміном, який сприяє зміцненню здоров’я тканин. Оскільки ваше тіло не виробляє ці необхідні вітаміни і мінерали самостійно, козячий сир може забезпечити постійне джерело цих необхідних вітамінів.

7. Кальцій

Козячий сир особливо багатий кальцієм. У нього велика концентрація кальцію, ніж у коров’ячому сирі. Кальцій особливо важливий для організму, допомагає зміцнити кістки і зуби, а також захищає вас від хвороб. Кальцій має багато переваг для людського організму.
козячий сир

Отже, тепер, коли ви знаєте про дивовижну користь для здоров’я козячого сиру, подумайте про заміну звичайного сиру козячим сиром. Однак не забудьте купити це у надійного виробника.

Крім сиру також можна використовувати і козяче масло. Ви коли-небудь пробували козяче масло? Існує кілька способів використання козячого олії. Хочеш дізнатися більше? Продовжуйте читати!

У чому користь козячого масла?

Козяче масло, як ви здогадалися, приготоване з козячого молока. Коза дає менше молока, ніж корова. Отже, хіба олія не дорогоцінний?
Коров’яче молоко, без сумніву, дуже здорово. Тим не менш, відомо, що білок коров’ячого молока викликає певні алергічні реакції у деяких людей. Козяче молоко краще переноситься, так як воно містить меншу кількість цих алергенних білків. Молоко кози має трохи більше переваг.

 • За структурою воно найбільш близьке до людського молока.
 • Його легше перетравлювати, оскільки воно має більш дрібні жирові кульки.
 • Воно також має жирні кислоти з більш коротким ланцюгом, які легко доступні для організму.
 • Козяче молоко має менший вміст лактози.
 • Козяче молоко містить, природно, більш низький рівень холестерину.
 • Козяче молоко містить багато важливих мінералів, вітамінів і великої кількості кальцію.
 • Воно посилює поглинання заліза і кальцію в організмі.
 • Молоко кози слаболужне, на відміну від слабокислою коров’ячого молока.
 • Молоко корів, хоча і популярно, також є причиною здуття живота і подразнення в шлунку. Люди, які споживали козяче молоко, не стикалися з цими проблемами.

Переваги козячого масла:

 1. Козяче масло має більш низьку температуру плавлення. Це означає, що воно може плавитися швидше, ніж будь-який інший тип масла, що дозволяє вам швидше поширювати його на блюдо.
 2. Завдяки меншому вмісту лактози, козяче масло легше засвоюється, ніж коров’яче масло. Люди, які не переносять лактозу можуть забути про маргарин і насолоджуватися маслом.
 3. На відміну від коров’ячого масла масло з молока кози дуже світле. Крем цього масла не так важкий у роті, як традиційне масло через його жирову структуру. Козяче масло робить ваші рецепти легшими, але також надає їм свіжість.
 4. Дегустатори кажуть, що козяче масло має мускусний смак. Тим не менш, масло надає солодкий, гострий смак рецептами. Це особливо чудово з морською сіллю. Просто з’єднаєте його з редисом, і ви дізнаєтеся, що за смак козячого масла.
 5. Масло біле як сніг, так як в ньому немає якихось доданих інгредієнтів, які роблять коров’яче масло жовтим.

Джерело: МедікФорум