ГоловнаНовини Здоров'я4 звички, які викликають рак

4 звички, які викликають рак

Вчені назвали найбільш поширені звички, які вкрай погано впливають на здоров’я. Перевірте себе!

Сидячий спосіб життя

Як з’ясували фахівці, погано на наш організм впливає сидячий спосіб життя. Любителі вести малорухливе життя, знайте, що сидяча робота в офісі і тривала регулярна їзда за кермом авто винні у дві третини випадків онкологічних захворювань кишечника, органів дихання і молочних залоз.

Згубно впливає на здоров’я і звичка побалувати себе м’ясом і сирком. Дослідники з’ясували, що тваринний білок часто може містити серйозну кількість шкідливого гормону IGF-1. Адже давно доведено, що він є винуватцем зростання ракових клітин у людини.

Читайте також:  5 звичок, які зроблять сміливим і впевненим

Дослідники пішли далі і заявили, що злий жарт зі здоров’ям може зіграти і спосіб приготування їжі. В немилості у вчених виявився побутовий газ. Фахівці стверджують, що він постачає в організм окис вуглецю, двоокис азоту і шкідливі формальдегіди. Іншими словами, всі ті шкідливі штуки, які отримує курець, зловживаючи сигаретами.

Четвертою страшно шкідливою звичкою назвали недосип. Автори дослідження відзначають, що він хоч і стоїть на останньому місці у списку, але в дійсності є небезпечнішими, ніж поєднання алкоголю, куріння і шкідливої їжі. Доведено, що в результаті постійної нестачі сну максимально зростає ризик отримати ракову пухлину.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News