Лікар попередив, що дефіцит може також спричинити випадання волосся та м’язову слабкість.

Деякі вітаміни та мінерали необхідні нашому організму. Без деяких ми можемо залишитися втомленими, виснаженими та навіть уразливими для хвороб. Основним джерелом вітаміну D в організмі є пряме сонячне проміння.

Цей вітамін допомагає регулювати кількість кальцію та фосфатів в організмі, які необхідні для підтримки здоров’я кісток, зубів та м’язів, а також для підтримки сильної імунної системи.

Поганий сон і зміни настрою — це лише два симптоми, спричинені дефіцитом вітаміну D.

Дорослим та дітям старше одного року необхідно 10 мкг вітаміну D на день. Проте з вересня до березня, коли кількість сонячних днів скорочується, існує ризик розвитку таких захворювань, як рахіт, м’язова слабкість, поганий сон, випадання волосся та зміни настрою.

Взимку деякі люди виробляють більше мелатоніну, ніж зазвичай, що призводить до таких симптомів сезонного афективного розладу (САР), як сонливість та низький рівень енергії. Добавки з вітаміном D можуть допомогти відновити настрій та енергію, коли наш організм поглинає менше природного сонячного світла в осінньо-зимовий сезон. Збільшення кількості природного сонячного світла у вашому оточенні може полегшити симптоми.

Постарайтеся сидіти біля вікон під час роботи та включіть у свій розпорядок щоденні прогулянки між пізнім ранком та раннім днем, коли дія сонця найбільша.