Коли мова заходить про різноманітність у ліжку, це завжди стосується підбору нової секс-іграшки. Найбільшою популярністю при цьому користується вібратор для жінок – пристрій, який має широкий функціонал, а ще – безліч різновидів для задоволення різних фантазій. А у статті ми розповімо, як підібрати вібратор для новачків та на що звернути увагу під час першої покупки.

Трохи про жіночий оргазм: що це таке і з чим його їдять

Перше, про що слід поговорити, перш ніж розпочинати розмову про вібратор – це жіночий оргазм. Якщо з чоловічим все більш-менш зрозуміло, то жіночий для багатьох – справжні потемки. Навіть сьогодні можна побачити купу матеріалів на тему «кліторального», «анального» та інших дивовижних видів оргазму у жінок.

Насправді все просто: він не поділяється на види, оскільки насолоду дівчини отримують від стимуляції всього однієї точки – клітора. Навіть у випадку з вагінальним проникненням, оскільки при цьому відбувається стимуляція кліторальних ніжок, що може призвести до бажаної розрядки.

jaSJxxk41GLvxEWojkJTnD-tH7uWh8VPsKwPsTzBnnzP_rLZNqNG7aaGx9JzsvzYFbVOB5TxryrdiT2YWbUecAEd2Q50f43yELyTC824aV2iPMp9VBhkNB5Bv7eGXaSdGvFL1HfTCh6K-2aQ5xZN2AHtS0wO6L6HJZZSuhih_9UJT4e3J2qI-xcPtlXyTg

Тому перед вибором іграшки дівчатам варто зрозуміти, як вони ставляться до кліторальних пестощів, чи вони їм подобаються, наскільки ця область чутлива. Наприклад, за низької чутливості варто доглянути потужніший вібратор або стимулятор, що працюватиме довше, поки не доведе вас до оргазму.

Необхідно вирішити, чи вам подобаються оральні пестощі, відчуття язика на своїй промежині. Якщо так – то відповідні стимулятори клітора, що імітують торкання язика, будуть дуже доречними.

Якщо у вас був досвід вагінального проникнення – згадайте, наскільки добре ви відчували себе при цьому, чи отримували оргазм у процесі. Якщо досвіду недостатньо, щоб судити, можна підібрати малогабаритну й недорогу іграшку, щоб спробувати знайти відповідь на це питання.

Популярні різновиди жіночих вібраторів та їх особливості

А тепер детальніше поговоримо про різновиди вібраторів для жінок, які можуть використовуватися не лише жінками, а й чоловіками та парочками.

1. Для точки G

ZCIukUj7NmlrouK01NnSkOZxlnkh2SX_J5pby9B2qmMuccniAaIJYoZ5aDHNzBZAjFrg7OpNIWYKA_WJ5ffVeVWagpEBHGPpsR8J5ZMV7UsIpOkDRKlTVSRX67Zbd7N45RpbPcgn9xIuPJu27r9QysKTiI3ILolKEkr12qiR1MTtf-VK4_hXlyMLRIK89w

Стимулятор точки G на полиці інтим-магазину можна відрізнити від інших іграшок відразу. А все завдяки тому, що він має унікальну форму. Такий інструмент має вигнуту головку, яка оснащується масивнішим кінчиком. Зроблено це для того, щоб він точково потрапляв на ваше скупчення нервових закінчень, що відчуватиметься як м’який, ніжний та вкрадливий масаж подушечкою пальця.

На замітку: такі іграшки не підходять для анального проникнення не тільки через загнутий кінчик, а й відсутність стопера.

2. Вібратори-кролики

Стандартний варіант, що має два робочі відростки – для вагінального проникнення та менший, який розрахований на стимуляцію області клітора. Кліторальний відросток може мати як спеціальну подушечку, що буде ніжно пестити за допомогою вібрацій, так і маленький отвір, щоб стимулювати поверхню вашої горошинки за допомогою вакууму та інших способів впливу.

На замітку: якщо ви хочете придбати кролика – обирайте пристрої, які мають два автономні мотори на випадок, якщо ви хочете, щоб працював тільки один з них, наприклад, вагінальний.

3. Пульсатори

_BJiPzy0fgPs_WmvTnaNYPPt7JEN-8w7PRM2gPi6GD6oxL2X3xxYG1G1QhNqX0oFNjIQc-Lggy3s86H5BPTlHdCLbDXh8qDK0swxAHKqyE0KdZE6-r7jZjbmhr5pvoMhkDEg_qj1RMeNfDxW2f4HA-78AJGdRLv-WT-OkHlM_RLLHKtU977oQDkch0Y5LQ

А цей вібратор відрізняється тим, що не просто вібрує, розповсюджуючи відчуття по тілу, але ще й може рухатися, буквально імітуючи поштовхи чоловічого члена. Це можливо завдяки пульсаційному режиму, що відчувається, як повільні чи навпаки, швидкісні фрикції та рухи вгору та вниз.

На замітку: якщо ви хочете відчути все й одразу – обирайте вібратор, що може як у стандартну стимуляцію, так і має кліторальний відросток і можливість пульсації головки.

4. Вакуумні

Особливий попит серед дівчат та жінок мають саме вакуумні стимулятори. Вся річ у тім, що вони прості в експлуатації, представлені невеликим корпусом з отвором, що тулиться до поверхні клітора. А далі у роботу підключаються кілька режимів вакууму, що можуть як ласкаво, так і наполегливіше пестити за допомогою повітряного тиску чутливу точку. Особливу увагу на цей вібратор варто звернути, якщо ви любите оральні пестощі та одержуєте від них задоволення.

На замітку: цей варіант вібратора – ідеальний для новачків, оскільки не складний у підборі та підійде майже кожній дівчині.

5. Кліторальні

VR6yUBWOfKr7ZMfu0KTAnVJAhOVmh1WeEJI0R4oaAGgDmRrc4tFxK1ZdotizMwxQy0JrgpOx9MItBgAwRRWV2ZwttDHvoHL_ZHPeaA_jz2yDX1dfwCYQrdqaZuniEDTEpT37FMFZW8zu527pG0qsSgiXYU4nWte_Tu8V3vylPuJ7a-rv3vppgB-hoR4tuQ

Хіба кліторальні вібратори – не те саме, що вакуумні? Ні й ще раз ні. Цей розділ іграшок куди ширший і функціональніший, оскільки включає всі варіанти, що можуть стимулювати область клітора.

Наприклад, до кліторальних жіночих вібраторів можна віднести невеликі вібропулі, які застосовуються для стимуляції як вашої горошинки, так і сосків та інших ерогенних зон на тілі. Сюди належать і вібратори у трусики, що фіксуються під білизною і дозволяють використовувати їх поза домом або під час занять звичними для вас справами, наприклад, роботу та навчання.

На замітку: вібратори, що стимулюють клітор, варто підбирати залежно від вашого рівня чутливості, і чим вона нижча – тим потужнішим має бути пристрій.

6. Анальні

Ні, мова йде не про анальні пробки, а саме про вібратори. У чому їх основна відмінність? Пробка – іграшка, яка викликає приємні відчуття за рахунок тиску, що утворюється всередині, та своєї ваги, що відтягує м’язи під час носіння. Анальний вібратор для жінок має трохи тонший стовбур, ніж вагінальний, і створений безпосередньо для проникаючого досвіду і стимуляції за допомогою режимів вібрації. Вони мають невеликі форми та розмір, а ще – оксамитову, часто силіконову поверхню для більшого комфорту.

На замітку: особливу увагу варто звернути на наявність стопера на основі, який зробить ігри безпечнішими, а ще – на розміри, адже для новачків краще підбирати м’яку, невелику іграшку, діаметр якої – не більше 3 см.

7. Парні

EVZcOM8jwKWvPKfDOaiU7inRQOLbAQ_RUD7K8Kg8KWrC_fX7nyyTIXqDFs7uylj4xVOt6IFzvu8U-LFR4Iw_VGYeHpa75ht4GWyxFOeu2Au4MbBFJIL8Y-PrzZfqnTxTXOVTaw7bqiL9mODFatdC1L7bDorYUD4kkaBbpqBO6d7IvalyEppXqUjWLb4WYw

Вібратор для двох – пристрій, який може мати найрізноманітніші властивості та форми. Це може бути як маленька насадка на палець, яка вібрує, має стимуляційні насічки і підходить для пестощів ерогенних точок, або подвійний варіант, який дозволяє ввести його у тіло, а потім зайнятися звичним сексом, стимулюючи обох за допомогою декількох режимів та патернів вібрацій.

На замітку: під час вибору парного вібратора порадьтеся зі своєю половиною, щоб зрозуміти, що саме вам хотілося б спробувати удвох у ліжку.

На що варто звернути увагу під час вибору вібратора для жінок

tbPM_Ig0IKe9wheVqo-c59NsW9lyqwo0fkRunxl0KuOW1t82X2hleuAapCIK38X2GD3bT3hzvLg_grLMzFux5RCUOBpI9V1tYFimNuYXE0BvLKSlEr0Hfd_Txvc12BSNCMESReegj3VGm4mVp6LZANylTwmsEfYn5sSolyTMlGWpVmieMzOLXhWlThJTBg

А тепер найважливіше – на що варто звернути увагу, якщо ви зібралися купити вібратор, але у вас раніше ніколи не було секс-іграшки, а ще ви не хочете помилитися й витратити гроші даремно.

Зверніть особливу увагу на такі нюанси:

  1. Матеріал має бути якісним, в ідеалі – медичний силікон чи імітація шкіри, які не містять шкідливих домішок та не викличуть алергію під час застосування.
  2. Потужність вібрації, яка дозволить отримати більше відчуттів, ніж якщо ви обрали дешеву китайську іграшку з одним-двома режимами м’якої стимуляції.
  3. Форма виробу, яка повинна бути зручною для утримання у долоні, досить ергономічною та анатомічно правильною (особливо, якщо це стимулятор точки G).
  4. Габарити, що особливо важливі для новачків, іграшки для яких повинні мати діаметр не більше 2,5-3 см, щоб уникнути дискомфорту.
  5. Зручний тримач, який не ковзатиме під пальцями, особливо, коли змазка стіче вниз, до самої ручки.
  6. Жорсткість стовбура, яка залежить від ваших уподобань, і може бути як м’якою, гнучкою, так і жорсткішою, з насічками та ребрами.
  7. Водостійкість, що важливо, якщо ви хочете використовувати вібратор у душі або ванній, і не надто – якщо будете використовувати його тільки у ліжку.
  8. Управління на відстані, що особливо актуально для пар, тих, хто віддає перевагу зручності, а ще – для початківців або професійних вебкам моделей.
  9. Наявність гарантії від магазину чи виробника, яка має становити не менше одного року, інакше перед вами – неякісний пристрій.

Підбиваючи підсумки, відзначимо, що вібратор для жінок – ідеальна іграшка і для чоловіків, і для жінок, і для парного досвіду. А тому варто відповідально зайнятись його підбором, щоб задовольнити не тільки свої, а й потреби вашого коханця, а ще отримати новий досвід, навіть якщо у вас раніше не було сексу!

*На правах реклами