Для лікування раку потрібні спеціальні потужні препарати. Здебільшого у терапії використовують аптечні медикаменти, проте не завжди вони є найефективнішими. Експерти радять замовляти виготовлення ліків за рецептом. У такий спосіб вдається ідеально підібрати дозування для пацієнта. 

На замітку лікарям: на сайті chemoteka.com.ua, у розділі “Для лікарів”, розміщені інструкції до готових препаратів з інформацією про склад, фармакологічні властивості, дозування, показання та протипоказання тощо. А також про взаємодію з іншими лікарськими засобами та побічні реакції. 

Детальніше про переваги рецептурних препаратів ми запитали у представників Центру персоналізованої фармації “Хемотека”, де зараз виготовляють препарати за рецептами для українців, хворих на онкопатологію. Ось 5 беззаперечних аргументів на користь персоналізованого лікування.

Якісна сировина

Зрозуміло, що ефективність препарату залежить від його складу та якості активних речовин. Зокрема, лабораторія “Хемотеки” використовує субстанції з Канади, Німеччини, Швейцарії, Бельгії та інших країн, що досягли успіху у лікуванні раку. Всі компоненти зареєстровані у Держреєстрі лікарських засобів України. 

Без консервантів

Аптечні препарати мають тривалий термін придатності, якого вдається досягти за допомогою консервантів. Звісно, що ослабленому хворобою організму зайві консерванти не підуть на користь. У рецептурних ліках їх немає. 

Рідина готується перед використанням. Пацієнти отримують приготовлені “Хемотекою” лікарські засоби за 2-9 діб. Забрати їх можна в одному з шести хемоцентрів в Україні або замовити доставку до лікарського закладу, де проводитиметься курс хіміотерапії.

Персональне дозування

Як зазначають медики: від аптечних препаратів стандартного дозування завжди бувають залишки – до 30% розчину залишається у пляшках та утилізується. Деякі пацієнти намагаються продати залишок препарату.

Рецептурні препарати виготовляються у необхідній для курсу кількості. Крім того, береться до уваги антропометрія – вага та зріст й вік пацієнта, щоб розрахувати дозування з великою точністю. Так вдається мінімізувати шкідливий вплив речовин на організм. 

Врахування типу раку та локалізації пухлини

Універсальних ліків проти раку не існує. І саме у лабораторних умовах за рецептом виготовляють розчини для подолання певного типу пухлини, враховуючи її розмір та локалізацію. Це обов’язкова умова персоналізованої медицини.

Заощадження коштів

Лікування від раку коштує дорого і немає потреби переплачувати за непотрібний великий обсяг флакону. Немає залишків препарату – немає й переплати за зайвий об’єм. 

Як зазначають експерти Центру “Хемотека”, економія на ліках на замовлення сягає 30-50% вартості всього лікування. Дізнатися остаточну вартість можна до замовлення, скориставшись онлайн-калькулятором на сайті.

*На правах реклами