Численні дослідження показують, що смог скорочує тривалість життя і збільшує ризик розвитку важких хвороб. Ось п’ять порад, які допоможуть подолати негативні наслідки шкідливих викидів в атмосферу.

Цукрова тростина. Якщо ви можете купувати даний продукт, то для досягнення бажаного ефекту необхідно переробляти, щоб витягувати корисні волокна і вживати їх у їжу або пити в якості свіжого соку. Цукрова тростина має здатність позбавляти печінку від токсинів, оскільки її мікронутрієнти зміцнюють імунну систему, підвищує рівень енергії і настрою. Все це важливо для захисту від смогу.

Частіше пийте молоко з медом перед сном. Тепле молоко захищає від інфекцій, алергії і здуття. У молока є протизапальна дія, разом з медом вона запобігає пошкодження шкіри і волосся, характерні для смогу.

Особливу увагу приділяйте прийому вітамінних добавок. Вітаміни D і B12, а також каротин дуже ефективні в справі захисту організму від наслідків смогу і шкідливих викидів в атмосферу. Слідкуйте за тим, щоб прийом цих добавок не впливав на ефективність інших лікарських засобів, які ви використовуєте.

Обов’язково займайтеся спортом. Але оскільки повітря у Вашому місті забруднене, то краще навантаження переносити в закриті приміщення. Під час занять спортом важливо стежити за ступенем зневоднення організму і не забувати пити воду. Спорт в цілому робить людину більш витривалою, зміцнюючи її здоров’я.

Захищайте приміщення. Для цього необхідно поставити спеціальні захисні фільтри повітря. На жаль, якщо ви живете поряд з жвавою автотрасою, то часто провітрювати квартиру не вийде, але існують різного роду технологічні пристрої, які очищають і зволожують повітря, що робить його придатним для дихання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЗАХИСТИТИ ЛЕГЕНІ ВІД МІСЬКОГО СМОГУ І ПИЛУ

ДОСЛІДЖЕННЯ: СМОГ СИЛЬНО ВПЛИВАЄ НА НАШУ ПСИХІКУ