Лікар-психотерапевт, що спеціалізується на харчовій поведінці, Михайло Гаврилов, вважає, що схуднути можна, змінивши звички, через які набирається вага.

Фахівець поділився порадами, які можуть допомогти домогтися зниження ваги протягом місяця.

Вести харчовий щоденник. У такий щоденник потрібно записувати абсолютно все, будь-який шматочок, з’їдений за день. Даний метод дозволяє людині усвідомити, що вона споживає занадто багато їжі, а також занадто багато їсть «сміттєвої» їжі. Ведення щоденника допомагає підходити до харчування обдумано.

Зважуючи. Експерт радить зважуватися щодня – вранці, відразу після пробудження. Регулярне зважування також відіграє роль дисциплінуючого фактора в плані споживаних калорій. Вага може змінюватися в силу різних обставин, але, бачачи приріст другий тиждень, потрібно бити тривогу.

Регулярно їсти овочі та корисні жири. Лікар радить щодня з’їдати 450-700 грамів некрохмалистих овочів і зелені. За його словами, міститься в них клітковина активізує виведення з організму жирових молекул.

Що стосується корисних жирів, їх споживання стимулює роботу генів, що відповідають за розпад жирів, знижують тягу до жирної і солодкої їжі. Джерелами таких жирів є риба, горіхи, авокадо.

Продовження на наступній сторінці: 1 2