Рідке волосся може бути дуже неприємним, особливо якщо ви знаєте, що схильні до ризику облисіння за чоловічим типом.

Генетично обумовлений стан випадання волосся не повинен бути неминучим. Є способи допомогти пригнічувати гормон андроген, дигідротестостерон (ДГТ), який в іншому випадку може пошкодити волосяні фолікули, пише Express.

Якщо ви втрачаєте волосся і починаєте з’являтися залисини або залисини, винуватцем, швидше за все, є поєднання вашої генетики та впливу ДГТ на ваше волосся. В даний час найбільш ефективним способом запобігання випаданню волосся є блокування ДГТ за допомогою фінастериду – рецептурних ліків від випадіння волосся. Деякі дослідження також показують, що певні продукти та добавки можуть знизити рівень ДГТ.

Одним із перших інгредієнтів, які ви, можливо, захочете додати до своєї кулінарії, є куркума.

Хоча немає доказів того, що куркума впливає на зростання волосся, деякі ранні дослідження показали, що вона може впливати на ДГТ. Щоденне вживання куркуміну (потужного антиоксиданту, що міститься в куркумі) знижує рівень ДГТ у мишей.

Ще одна перспективна область досліджень показує, що соєвий білок, що міститься в соєвих бобах, може допомогти знизити рівень ДГТ в організмі.

Лауринова кислота, речовина, що міститься в кокосовому маслі, може – у поєднанні з іншими компонентами – впливати на фермент, який перетворює тестостерон на ДГТ. Іншим інгредієнтом, який варто враховувати під час випадання волосся, є зелений чай.

Деякі дослідження показали, що олія насіння гарбуза, отримана методом холодного віджиму з насіння гарбуза, може допомогти запобігти випаданню волосся та стимулювати їх зростання.