Про те, що повільний метаболізм може стати перешкодою на шляху до мрії, знають не тільки дієтологи. Якщо обмінні процеси протікають мляво, то всі отримані калорії витрачаються так само повільно,пише SELF.

Щоб стимулювати обмінні процеси, скористайтеся простими лайфхаками.

Вода
Відразу після пробудження треба випивати склянку чистої води. Вона має бути кімнатної температури. Дуже важливо, щоб вода була саме звичайною – ані газованою, ані мінеральною. Чаї, лимонади та кава – теж не годяться. Вода дуже добре впливає на нирки та стимулює обмін речовин.

Зелене яблуко
Зелене несолодке яблуко є чудовим джерелом клітковини, що активує ШКТ і стимулює більшу частину обмінних процесів. Цей фрукт також багатий на пектин, який дуже позитивно впливає на метаболізм.

Читайте також:  Що допоможе при артриті

Тільки от із кислими яблуками на голодний шлунок треба бути якомога обережнішими. Особливо якщо у вашому анамнезі є такі хвороби, як гастрит або чутливий шлунок. Отже, треба порадитись із лікарем.

Розтяжка та зарядка
Найкраще починати ранок не з кави, а з фізичної активності. Це допоможе підбадьоритися. Потрібно вибрати пару-трійку простих вправ. Після того, як з самого ранку організм підбадьорився, він не вимагатиме чергової шоколадки чи печива для того, щоб підвищити рівень глюкози.

Пробіжка чи прогулянка із собакою – ідеальні варіанти.

Крім аеробного навантаження, не зайвим буде і невелика розтяжка. Калорії спалюються завдяки роботі м’язів. І чим вони еластичніші, тим швидше спалюються калорії. Якщо у вас зовсім немає м’язового корсету, тіло компенсуватиме його жировими запасами.

Читайте також:  Названо популярний гарячий напій, який підвищує артеріальний тиск

Зелене смузі
Стебло селери з огірками, зелень та шпинат, а також авокадо та капуста – у блендер можна покласти все, що завгодно. Такий варіант просто чудовий для підзарядки. Особливо – після ранкової пробіжки. Саме на цей час треба заповнити запаси енергії.

Серйозний сніданок
Щоб не відчувати звірячий голод і не бігати за шавермою в кіоск у розпал робочого дня, з’їжте білково-вуглеводний сніданок.

Дотримуйтесь залізного правила тарілки: 1/4 частину заповнюйте білками, 1/4 – “повільними” вуглеводами, овочами або фруктами. Жиров можна додати зверху у вигляді оливкової олії, горіхів та насіння.