Картопляні чіпси і готовий поп-корн

І те, і інше може бути навіть корисно для нашого серця, але тільки за однієї умови: ви самі приготуєте ці ласощі. І не станете додавати до них сіль. Справа в тому, що практично всі ми щодня істотно перевищуємо безпечну дозу солі, через що знову і знову ризикуємо своїм серцем — на жаль, в прямому сенсі слова. Намагайтеся уникати продуктів з прихованою сіллю і скоротіть її кількість в стравах, які готуєте самі.

Дієтичні напої

Солодка газована вода та соки (навіть свіжовичавлені) небезпечні для серця, так як по суті являють собою розчин цукру, але ще гірше так звані дієтичні, в яких цукор замінений його імітаторами. Регулярне вживання «нульових» напоїв серйозно підвищує ризик хвороб серця — а ще ризик раку і деменції.

Локшина швидкого приготування

Хто з нас не їв в студентстві швидкорозчинні макарони? Якби ми знали, скільки в них солі (майже половина добової норми), швидше за все, ми відмовилися б від них ще тоді. Потрібні ще аргументи? Будь ласка! Практично всі види швидкорозчинної локшини обсмажують у фритюрі – а що може бути гірше для наших судин? Ніколи, більше ніколи не купуйте і не їжте її — заради вашого ж блага!

Продовження на наступній сторінці: 1 2