Причини відсутності ерекції можуть носити як психічний, так і органічний характер. У будь-якому випадку чоловікові необхідно звернутися за медичною допомогою.

Погіршення ерекції та імпотенція – серйозні порушення, здатні привести до серйозних психічних розладів і депресії. Стикаючись з такою проблемою, чоловікові в першу чергу слід звернутися за медичною допомогою. І ні в якому разі не замикатися в собі. У переважній більшості випадку проблеми з ерекцією вирішувані.

Стреси

Стрес – одна з найчастіших і причин відсутності ерекції у чоловіка. Занепокоєння, переживання, сварки і безліч інших емоційних потрясінь можуть звести нанівець всі спроби чоловіка досягти ерекції. В даному випадку проблеми з ерекцією виникають нерегулярно, а лише за певних збігів обставин. Тому це не вважається імпотенцією.

Прийом деяких препаратів

Деякі медикаменти можуть сильно вплинути на якість і тривалість ерекції аж до неможливості чоловіка зробити статевий акт.

Наприклад, деякі групи гіпотензивних препаратів (знижують артеріальний тиск) можуть викликати тимчасову еректильну дисфункції. Призначаючи подібні засоби, лікарі, як правило, попереджають своїх пацієнтів про можливий побічний ефект. При цьому варто пам’ятати, що тимчасова імпотенція від таких засобів розвивається далеко не у кожного чоловіка, тому відмовлятися від лікування гіпертонії ні в якому разі не потрібно інакше наслідки можуть бути катастрофічними.

Негативно на потенції позначається надмірне вживання алкогольних напоїв, марихуани та деяких седативних препаратів і транквілізаторів. Припинення прийому таких препаратів повністю відновлює ерекцію.

Циркуляторна недостатність

Недостатній приплив крові до пеніса призводить до того, що статевий член при порушенні збільшується повільно або не збільшується взагалі. Приплив крові до пеніса може зменшитися через відкладення холестеринових бляшок на стінках кровоносних судин. Згідно з медичними спостереженнями, в США атеросклероз є однією з основних причин зниження ерекції або імпотенції. Вірогідність розвитку імпотенції на тлі атеросклерозу різко знижується при дотриманні дієти та регулярних фізичних занять.

Захворювання нервової системи

Діяльність статевої системи чоловіка може бути порушена при будь-яких захворюваннях нервової системи. Ураження периферичних нервів часто стає причиною імпотенції у чоловіків. Діабетичні полінейропатії (ураження периферичних нервів при цукровому діабеті) часто призводять до погіршення і повної втрати ерекції.

Порушення в ендокринній системі

Більшість випадків гормональної імпотенції викликано на цукровий діабет. Згідно з деякими дослідженнями, підтримання оптимального рівня цукру в крові допоможе чоловікові зберегти ерекцію. В першу чергу чоловікові слід строго дотримуватися дієти, підтримувати оптимальну масу тіла. При інсулінозалежному цукровому діабеті необхідний суворий підрахунок хлібних одиниць і введення відповідної кількості інсуліну.

Інші гормональні порушення, пов’язані з нестачею тестостерону, захворюваннями щитовидної залози і надниркових залоз, як правило, не тільки погіршують ерекцію, але також і статевий потяг.

Хронічні захворювання

Імпотенція може розвинутися на тлі деяких хронічних захворювань, наприклад, цирозу печінки, хронічної ниркової недостатності, пухлинних захворювань, а також після інфаркту та інших хронічних порушень.

Психічні розлади

Сильні стреси і депресія є основними причинами психогенної імпотенції. Депресія позбавляє людину здатності насолоджуватися, що само по собі є серйозним бар’єром для здійснення еректильної функції. У таких випадках чоловік обов’язково повинен звернутися за психотерапевтичної допомогою. В іншому випадку депресія буде тільки прогресувати, що призведе до більш тяжких наслідків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПІДВИЩЕНИЙ СТАТЕВИЙ ПОТЯГ

ОРГАЗМЕННІ МІФИ

ВИДИ СЕКСУАЛЬНИХ РОЗЛАДІВ