Вживання цих продуктів підсилює стійкість організму до вірусних інфекцій, які починають бушувати по мірі наближення до зими. Звичайно, увійшов до списку продуктів, що захищають від вірусів, часник.

Продукт перший: часник. Завдяки вмісту ефірних олій, фітонцидів, фітостеринів і вітамінів В і D часник з повним правом вважається одним з кращих антисептичних та протимікробних засобів, що знімають запалення.

Продукт другий: малина: малина. У цій ягоді містяться вітамін C, і мінерал кобальт, що беруть участь в синтезі вітаміну В12. Такий склад робить малину чудовим засобом для зміцнення імунної системи і захисту від вірусів.

Продукт третій: обліпиха. У ній дуже багато вітаміну А, бета-каротину і вітаміну С: 100 грамів – це понад 200% мінімальної денної норми. У тих, хто регулярно їсть обліпиху, різко підвищуються шанси пережити зиму без нежиті.

Продукт четвертий: журавлина. У журавлині містяться таніни – ці речовини можуть забезпечувати захист людини від вірусних інфекцій. Крім того, в ній багато інших корисних речовин.

Продукти п’ятий і шостий: квашена і морська капуста. Щоб забезпечити собі захист від вірусів, вживати ці продукти потрібно кілька разів на тиждень. Морська капуста – джерело вітамінів С, В1, В2, фолієвої кислоти, калію, кальцію, цинку, міді, заліза. У квашеній капусті, міститься в рази більше вітаміну С, ніж у цитрусових, а також є цінні для імунітету кисломолочні бактерії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНО 12 НАЙСИЛЬНІШИХ ПРИРОДНИХ АНТИБІОТИКІВ

6 СПОСОБІВ ЗАХИСТУ ВІД ЗАСТУДИ, ПРО ЯКІ МАЛО КОМУ ВІДОМО