Якщо життя складається так, що доводиться перекушувати ночами, зверніть увагу на ці продукти. Їх вживання не псує ні сон, ні фігуру.

Зокрема, наукові фахівці рекомендують тим, хто відкриває вночі холодильник, тримати там біле м’ясо птиці – наприклад, ту ж курячу грудку. Таке м’ясо містить триптофан, званий також амінокислотою гарного настрою. При його дефіциті у людини з’являються проблеми зі сном, з судинами і серцем,

Також можна сміливо вживати вночі кефір – цей продукт ефективно втамовує спрагу і покращує травлення, можна не боятися додати у вазі. Ще один не калорійний, при цьому корисний, насичений вітамінами продукт, відповідний для нічного перекусу, – гарбуз.

Не стане великим навантаженням для травлення в нічний час і риба. Більшість сортів риби містять вітамін B6, необхідний для синтезу в організмі мелатоніну, гормону сну.

Курячі яйця мають збалансованим складом, вони швидко втамовують голод і не перевантажують шлунок. Крім того, яйця допомагають боротися з кислотним рефлюксом, симптомом якого є печія, яка не дає спокійно спати.

Крім того, вночі цілком допустимо з’їсти один банан. Банани містять калій і магній, які природним чином розслаблюють м’язи. Ще в бананах багато триптофану.

Раніше ми писали про те, які продукти можуть діяти як снодійне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯКІ ПРОДУКТИ КРАЩЕ ЇСТИ В СТРОГО ПЕВНИЙ ЧАС

11 МІФІВ ПРО ДІЄТИ, В ЯКІ ПОРА ПЕРЕСТАТИ ВІРИТИ