Авторитетні російські медики розповіли про те, що головним чином впливає на тривалість людського життя. На їхню думку, гени визначають схильність до довголіття тільки на третину.

Зокрема, секретом довголіття поділилися головний геронтолог Санкт-Петербурга Володимир Хавінсон і президент Російського товариства антивікової медицини професор Світлана Трофімова, які виступили на сторінках преси. Вчені відзначили, що гени впливають на тривалість життя людини на 30-35%. В основному на те, скільки років проживе людина, впливає спосіб життя.

Також важливі в цьому плані біоритми, загальне самопочуття. Наприклад, дослідження показали, що навіть не дуже серйозні порушення сну можуть в кілька разів збільшувати ризик розвитку загрозливих для життя хвороб-раку, цукрового діабету.

Лікарі порекомендували в якості заходів продовження життя контролювати вагу, знизити калорійність харчування, вкрай помірно вживати жирну і солодку їжу. Виділили експерти і той факт, що серед довгожителів багато багатодітних матерів. Крім того, довго живуть люди відрізняються тривалим періодом сексуального життя,

Володимир Хавінсон додав, що з метою довголіття корисно приймати пептиди – ці речовини активують гени, відповідальні за виробництво організмом білка. При старінні тіло починає синтезувати білки слабкіше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНО ГОЛОВНІ СЕКРЕТИ ДОВГОЖИТЕЛІВ

ФАХІВЦІ РОЗГАДАЛИ СЕКРЕТ ДОВГОЖИТЕЛІВ

ДОЖИТИ ДО 120: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?