ГоловнаНовини Здоров'я6 сигналів тіла, які не варто ігнорувати

6 сигналів тіла, які не варто ігнорувати

Від почуття спраги до здуття живота, – існує як мінімум шість сигналів організму, які не слід ігнорувати, оскільки вони можуть бути ознакою чогось потенційно серйозного.

Нічна пітливість

Спрага. Підвищений рівень цукру в крові може привести до поєднання втоми, спраги і більш частого споживання води, а також до прискореного сечовипускання. Крім посилення спраги, у людини може спостерігатися схильність до інфекцій, фурункулів, втрата ваги.

Кров в сечі. Навіть якщо це трапляється тільки один раз, все одно потрібно перевіритися у лікаря. Кров в сечі може з’явитися через циститу, але може і через рак сечового міхура. На ранніх стадіях рак сечового міхура може не викликати регулярної появи крові в сечі, тому, якщо кров з’явилася і зникла, це не означає, що її можна проігнорувати.

Читайте також:  Вчені: Щоденний душ з використанням мила шкодить шкірі

Синці без причини. До появи таких синців може призводити прийом аспірину або антикоагулянтів, таких як варфарін, – але все одно їх краще перевіряти у лікарів. Незрозумілі синці можуть виявитися сигналом нестачі тромбоцитів в крові або навіть лейкемії.

Хрипкий голос. Хрипота, яка триває більше 3 тижнів, – це той сигнал тіла, з яким слід йти до лікаря. Це особливо важливо зробити, якщо людина – курець.

Нічний піт. Нічне потовиділення у жінок – дуже поширений симптом менопаузи. Проте, постійне нічне потіння і субфебрильна температура можуть сигналізувати про лімфому раку крові.

Почуття роздутості. Здуття живота після великої кількості їжі можна вважати закономірним явищем. Але якщо відчуття здуття стало постійним після прийому їжі, особливо якщо при цьому відчуття ситості почало виникати швидше, а також тривалими періодами відчуваються болі в області тазу або живота, – треба обов’язково звернутися до лікаря. Така симптоматика може бути вказівкою на рак яєчників.

Читайте також:  Експерти перерахували вітаміни, які корисні для здоров'я очей

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News