Американські вчені склали список з семи причин того, чому «совам» краще, ніж «жайворонкам». І хоча його наукова складова викликає питання, з логікою списку не посперечаєшся.

1. Заходи красивіші світанків.
 
Ранній ранок цей жахливий час з ще не прибраним сміттям на вулицях, пилом і брудом, який покриває все навколо, а також бардаком в квартирі, залишеним з вечора. Але найголовніше, красу заходу ніяк не можна порівняти з сходом.

2. Час обіду має сенс

Якщо ви починаєте працювати в 9, тоді обід на годину дня здається розумним, так як проміжок часу між прийомами їжі має в ідеалі становити 4,5 години. Якщо ж ви встаєте о 6 ранку, то обідати вам треба не пізніше 11.

3. Ніяких спойлерів

Всі цікаві серіали і футбольні матчі показують пізно ввечері, коли їх і дивляться «сови». Наступного дня можна дивитися їх хіба що в записі, але великий ризик нарватися на спойлер, тобто почути рахунок або дізнатися сюжет.

4. Вірний гардероб

Дуже складно зрозуміти в 6 ранку, яка в цей день буде погода – на вулиці нічого не розбереш. Ви одягнетеся легко, а раптом стане холодно або піде дощ і навпаки. Ближче до 8-9 години ранку все куди ясніше.

5. Вечірки у всю котушку

Ви коли-небудь влаштовували справжню вечірку, яка закінчується в 21.30? До цього часу деякі гості зазвичай ще тільки підтягуються. Так що соціальним життям “жайворонкам” теж доведеться пожертвувати.

6. Нечесність і стрес

Американські вчені з’ясували, що у людей, які занадто рано встають частіше проявляється нечесність в поведінці, якщо їм доводиться не спати ночами, так як їх рівень енергії падає протягом дня. А дослідники з Університету Вестмінстера з’ясували, що у “жайворонків” ще і підвищений рівень стресу.

7. Залежність від кофеїну

Якщо тільки ви взагалі не відмовитеся від радощів вечора і не будете лягати відразу після програми “На добраніч, малюки”, то прокидатися ні світ ні зоря без кінських доз кави ви не зможете. А це призведе до зайвої залежності від кофеїну, коли еспресо замінить вам звичайну воду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК “СОВІ” ПЕРЕТВОРИТИСЯ НА “ЖАЙВОРОНКА”

ЯК УНИКНУТИ ДЕННОЇ СОНЛИВОСТІ