Всі, хто худнув, знають: спалювати жир на животі важко, це одна з найбільш проблемних зон. Дієтологи розповіли, які продукти допомагають стимулювати метаболізм жиру, щоб зробити живіт струнким.

Продукти проти жиру на животі: броколі. Вживання броколі, як свідчать наукові дані, допомагає спалювати вісцеральний жир, і саме цей тип жиру накопичується в зоні живота. Такий ефект броколі пояснюється специфічним складом з великою кількістю кальцію, завдяки яким прискорюється процес жироспалювання.

Продукти проти жиру на животі: цибуля. Вчені радять обов’язково є свіжий лук. Цей овоч відрізняється багатим вмістом інуліну, який діє як пребіотик і стимулює кишкову мікрофлору.

Продукти проти жиру на животі: сьомга. У цій рибі багато вітаміну D, який стимулює сигнальні шляхи, що забезпечують активне спалювання жирових клітин.

Продукти проти жиру на животі: грецький йогурт. Містить в собі не тільки багато кальцію, але і білка, а це головні стимулятори процесу схуднення.

Продукти проти жиру на животі: бобові. Будучи складними вуглеводами, бобові багаті розчинною клітковиною, яка сприяє більш інтенсивному спалюванню жиру в області живота.

Продукти проти жиру на животі: авокадо. За даними останніх досліджень, люди, які регулярно вживають авокадо, мають більш стрункі талії.

Продукти проти жиру на животі: куряча грудка. Біле м’ясо курячої грудки містить багато білка, воно продовжує почуття ситості, звільняє від бажання їсти щось солодке.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОМУ З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ЖИР НА ЖИВОТІ І ЯК ВІД НЬОГО ПОЗБУТИСЯ?