Всі знають, що не потрібно їсти фастфуд заради красивої фігури. Неправильне харчування і відсутність спорту в житті призводять до ожиріння. Але існують і інші шкідливі звички, не такі очевидні, що призводять до ожиріння. Розповідаємо про них докладніше в матеріалі.

Звичка 1: пропускати прийом їжі

Споживати їжу раз на день явно недостатньо для підтримки енергії і здоров’я. Від цього швидше будете повніти. Неправильний Графік прийому їжі призведе до того, що організм активніше стане запасати жир. Голод викликає ще більший апетит.

Звичка 2: занадто зручний одяг

Багато хто намагається надягати зручний одяг, що не сковує рухів, змушує більше рухатися. Однак ті, хто носять незручний одяг (каблуки, тісні майки, штани), витрачають на 125 калорій більше. Іншими словами, можна набрати вагу.

Звичка 3: використовувати кредитну картку

Дослідження показало, що оплата покупок кредитною карткою призводить до набору ваги. Суть в тому, що коли на руках немає певної суми, за межі якої не можна виходити, людина не стримує себе в покупках, купує зайві товари. У тому числі шкідливі продукти.

Звичка 4: кава на винос

Не встигаєте поснідати вдома і берете каву на винос, яку п’єте, поки біжите на роботу? Шкідлива звичка призведе до набору ваги. Їжа на бігу не призводить до того, що ви спалюєте більше калорій. Навпаки, вприкуску зазвичай беруться булочки, інша випічка, до кави додаються цукор або молоко. Їжа перетравлюється гірше, а значить неминучий набір ваги.

Звичка 5: багато їсти

Деякі люди з самого дитинства багато їдять, але не повніють. Не потрібно думати, що так буде все життя. У більшої частини такої категорії громадян надалі змінюється гормональний фон, сповільнюється обмін речовин, знижується рівень фізичної активності. Як підсумок: зайві кілограми. Вірність традиції здатна зіграти з вами злий жарт.

Звичка 6: поїдання знежирених продуктів

Поїдаючи знежирені продукти, думати, що це призведе до схуднення — помилка. Часто в йогурти кладуть цукор, а відмітка «0% жирності» може сприяти збільшенню порції. Жири необхідні організму і позбавлятися від них в раціоні неправильно.

Звичка 7: постійно пересолювати

В солі немає нічого шкідливого. Якщо не споживати її у великих кількостях. В іншому випадку вага здатна збільшуватися. Сіль затримує рідину, з’являються набряки, цифра на вагах буде рости.