ГоловнаНовини Здоров'я8 продуктів, які корисні для підшлункової залози

8 продуктів, які корисні для підшлункової залози

Стиль і темп сучасного життя є причиною проблем зі здоров’ям багатьох органів людини. Підшлункова залоза – не виняток. Що необхідно включити в свій раціон, щоб не піддавати ризику розвитку захворювань цього органу? Саме про профілактику і цілющих продуктах-захисниках підшлункової залози буде йти мова.

Підшлункова залоза

Підшлункова залоза і її функції

Якщо у вас ніколи не боліла підшлункова залоза, ви скоріш за все навіть не знаєте, що це за орган, і чому він так важливий. Підшлункова залоза – частина травної системи. Знаходиться вона в черевній порожнині позаду шлунка. Підшлункова залоза синтезує безліч важливих гормонів, таких як інсулін і глюкагон. Підшлункова залоза виробляє різні травні ферменти для перетравлення їжі. Панкреатит – запалення підшлункової залози, яке проявляється сильним болем, підвищенням температури і діареєю. Здоров’я цього органу має життєво важливе значення для здоров’я всього організму. Є безліч продуктів харчування, які допомагають захистити підшлункову залозу. Пропонуємо 8 найбільш розповсюджених з них.

Читайте ще:  Половині жінок загрожують страшні хвороби
Цілющі продукти, що захищають підшлункову залозу
1. Часник проти раку підшлункової залози

Часник – популярна овочева культура, що належить до сімейства цибулевих. Сюди ж відносяться цибуля-порей, цибуля-шалот, цибуля ріпчаста, цибуля-різанець, черемша. Всі містять сірку, аргінін, селен, олігосахариди. Вони ефективні в профілактиці раку підшлункової залози.

2. Шпинат для підтримки здоров’я підшлункової залози

Шпинат – прекрасний вибір для підтримки здоров’я підшлункової залози. За даними дослідження, опублікованого в Journal of the National Cancer Institute, раціон, в який входить шпинат та інші овочі, забезпечує надійний захист організму від раку підшлункової залози.

3. Йогурт дружний з підшлунковою

Як відомо, пробіотики роблять благотворний вплив на підтримання здорової мікрофлори в організмі. Йогурт містить активні культури, сприяють травленню, захисту шлунково-кишкового тракту, знижують ризик розвитку багатьох захворювань, в тому числі і підшлункової залози.

Читайте ще:  4 здорові звички, які знижують ризик серйозних захворювань
4. Вишні для профілактики раку підшлункової залози

Вишні – багате природне джерело антиоксидантів. Також вони містять перілліловий спирт, що довів свою високу здатність в профілактиці раку підшлункової залози.

5. Гриби пригнічують розвиток злоякісних клітин в підшлунковій

Екстракт лікувальних грибів пригнічує розвиток злоякісних клітин при раку підшлункової залози. Гриби – чудове джерело клітковини, селену, калію, вітаміну D2. До того ж вони низькокалорійні. Їх можна вживати в сирому вигляді, так і приготованими.

6. Броколі як захист від патогенних впливів на підшлункову

Апігенін, що міститься в броколі, захищає тканину підшлункової залози від патогенних впливів. Для отримання максимальної кількості корисних поживних речовин намагайтеся вживати броколі в сирому вигляді або злегка відвареною на пару.

Читайте ще:  Працівниці цієї професії частіше за інших хворіють на рак
7. Батат сам схожий на підшлункову

Батат, який нагадує по своїй формі підшлункову залозу чинить на неї захисну дію, забезпечуючи повільне надходження цукру в кров, і позбавляючи травну систему від надмірного навантаження.

8. Червоний виноград при раку підшлункової залози

Червоний виноград – відмінне джерело ресвератролу, потужного антиоксиданту, рятує клітини від вільних радикалів. Ресвератрол зміцнює кровоносні судини і зменшує запалення. Це речовина також знижує загибель клітин (апоптоз) при раку підшлункової залози.

Дотримуючись дієти, що містить продукти харчування, корисні для підшлункової залози, ви зберігаєте здоров’я цього органу і зменшуєте ризик виникнення її запалення, інфікування та онкології. При цьому поряд зі здоровою дієтою важлива регулярна фізична активність, яка необхідна для підтримання здоров’я не тільки підшлункової залози, але і інших органів людини.

Джерело: HeadInsider