Після будь-якого хірургічного втручання нашому тілу потрібен захист і час на відновлення. Тривалість реабілітаційного періоду залежить від характеру проведеної раніше операції і ступеня її складності. Так чи інакше, в період відновлення вам буде потрібен бандаж післяопераційний. Що це за виріб? Якими особливостями він володіє і як впливає на наше тіло? Який бандаж вибрати і де його можна купити? Далі постараємося це з’ясувати.

Для чого потрібен післяопераційний бандаж?

Після операцій на нашому тілі, як правило, залишаються шви, яким потрібен час, щоб зажити. При дотриманні всіх рекомендацій вашого лікаря період відновлення буде мінімальним. Однак, зневажливе ставлення до реабілітації може обернутися для вас низкою неприємних для вашого здоров’я наслідків. Що таке післяопераційний бандаж і навіщо він потрібен?

Бандаж – це особливий ортопедичний виріб, який виготовляється на основі спеціальної компресійної тканини. Даний текстиль тисне на м’які тканини, підтримуючи їх у тонусі. Також післяопераційний бандаж:

  1. Забезпечує захист нашого тіла від механічних пошкоджень.
  2. Знімає непотрібне навантаження з прооперованої зони.
  3. Стимулює кровообіг, за рахунок чого прискорюється регенерація тканин і післяопераційні шви заживають швидше.
  4. Захищає не тільки зовнішній шкірний покрив, але і внутрішні органи.
  5. Мінімізує ймовірність післяопераційних ускладнень.

Післяопераційний бандаж – незамінний елемент ефективної реабілітації. Виріб призначається всім пацієнтам, які перенесли хірургічні операції. Щоб правильно підібрати необхідний бандаж – обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Тільки фахівець знає, який виріб вам точно допоможе і не зашкодить.

Як правильно вибрати бандаж?

Бандажі післяопераційні бувають різні. Відрізняються за типом (призначенням), ступенем жорсткості конструкції, способом фіксації та іншим факторам. Краще, якщо модель виробу призначить вам ваш хірург, ортопед, або лікар-терапевт. У мережі спеціалізованих ортопедичних салонів Ортомедіка працює кваліфікований персонал, який допоможе вам підібрати бандаж по типу, розміру, жорсткості і т.д.

Які види післяопераційних бандажів існують? Перш за все – це:

  • абдомінальні бандажі на черевну порожнину;
  • бандажі на грудну клітку;
  • протигрижові бандажі (пахові і пупкові);
  • дитячі післяопераційні бандажі.

Кожен бандаж має власний ступінь жорсткості. Еластичні вироби надають легку підтримку і ефективні при профілактиці ускладнень після операції. Вироби середнього ступеня тиску зазвичай мають в своїй конструкції декілька пластмасових ребер жорсткості, які створюють додаткову стабілізацію і обмежують зайву рухову активність. Жорсткі післяопераційні бандажі забезпечують максимальну стабілізацію, а конструкцію складають металеві і додатково пластмасові ребра жорсткості. Таким чином виходить досягти хорошої фіксації і надійного захисту прооперованої області.

Де купити післяопераційний бандаж ортопедичний?

Післяопераційні бандажі в широкому асортименті представлені в мережі магазинів Ортомедіка в Україні, а також на сайті нашого інтернет-магазину. У каталозі на сайті є всі моделі, які ви можете замовити у нас з доставкою. Якщо вам потрібна консультація – ви можете звернутися за телефоном гарячої лінії нашої компанії або персонально відвідати будь-який з наших салонів. Досвідчені продавці підкажуть вам інформацію, нададуть допомогу в підборі ортопедичних виробів та оформлять вашу покупку.

*На правах реклами