Експерти програми Олени Малишевої «Жити здорово» переконані: деякі медичні препарати можна використовувати в якості еліксиру молодості. Завдяки їм можна прожити до 120 років. Причому вживання цих ліків не проб’є пролом у бюджеті, так як їх вартість починається від 6 гривень. Головне – не нашкодити організму. Тому перш ніж боротися зі старінням таким способом, слід проконсультуватися з лікарем.

Зберегти здорове тіло допоможе прийом таких ліків:

Ацетилсаліцилова кислота (аспірин). Її вартість починається від 6 гривень за стандарт. Це легкий знеболюючий засіб, що розріджує кров. Регулярний прийом препарату попереджає утворення тромбів і, як наслідок, закупорку судин. А ще цей медикамент перешкоджає появі новоутворень. За статистикою, люди, що страждають серцево-судинними захворюваннями і приймають аспірин, на 20 – 40% менш схильні до онкології.

Правда, варто мати на увазі: застосування аспірину може негативно позначитися на стані шлунково-кишкового тракту. Тому пацієнтам із захворюваннями ШКТ краще не ризикувати.

Метформін. Його ціна коливається в межах від 25 до 90 гривень за упаковку. Даний препарат допомагає не тільки в боротьбі з цукровим діабетом. Абсолютно випадково вчені дізналися, що під впливом препарату наш організм починає виробляти фермент, блокуючий смерть клітини. Тобто, під впливом метформіну вони живуть довше.

Статини. Їх вартість починається від 300 гривень. Дані ліки знижують рівень холестерину в крові і позбавляють від холестеринових бляшок. А ще вони позитивно впливають на наш ДНК – компоненти препарату збільшують довжину теломерів, тобто життєвого запасу клітин. І організм довше знаходиться в тонусі.

Зверніть увагу:

Статини не є абсолютно безпечним ліками, тому вживати їх тільки для профілактики старіння недоцільно. Зате якщо лікар прописав вам ліпідзнижуючі препарати, радійте – прийом даних медикаментів допоможе продовжити життя.

Для довідки:

Як еліксир молодості можна застосовувати також: мелатонін (гормону сну), рапаміцин (запобігає відторгненню органів при трансплантації), еналаприл (нормалізує тиск), ацетилцистеїн (позбавляє від кашлю), а також вітаміни С і D. Але тільки після бесіди з лікарем!

Джерело: MedikForum