Лише маленький відсоток людей володіє якимись природними здібностями, які для більшості населення нашої планети знаходяться практично за межею можливого. Лише 10% людей здатні торкнутися свого носа язиком, і лише 10% — ворушити своїми вухами окремо. Хочете дізнатися решту 6 речей?

Які здібності тіла за межею можливого
1. Поїдання кориці

Мелена кориця є чудовою добавкою до солодких десертів, але самостійно їсти її неможливо. Спроба зробити це може закінчиться прилипанням спеції до горла, і в підсумку спровокує кашель. Більшість людей, які намагалися їсти суху корицю, потрапляли на лікарняне ліжко. Спецію отримують з сухої кори коричного дерева.

Вона володіє пряним, злегка солодким і гострим смаком і сильним ароматом. Кориця не розчиняється у воді. Якщо вона потрапляє в легені, то дратує їх. В інтернеті крутиться безліч відео людей, які намагалися з’їсти корицю, але це погано для них закінчилося.

2. Фокус з язиком

Чи належите ви до тих щасливчиків, які здатні згорнути свій язик в трубочку, або робити з його допомогою і інші дивні фігури? Якщо ви володієте такими екстраординарними здібностями, вітаємо вас за вашу наполегливість.

До недавніх пір вчені дискутували з приводу наявності у людей, здатних згортати свій язик, підходящої генетичної схильності. Але після довгих досліджень виявилося, що це вміння можна розвинути. Цікаво, що виконати фокус з язиком може близько 75 % населення Землі.

3. Ворушіння вухами

Люди, які можуть ворушити вухами належать до меншості. Деякі можуть це робити тільки при одночасному піднятті брів. Згідно з дослідженням 2006 року, механізм ворушіння вухами більш складний, ніж могло здатися. На відміну від більшості м’язів обличчя, руховий центр вух знаходиться в стовбурі головного мозку. Саме тому управління рухами вух є унікальним завданням.

4. Дотик до носа язиком

Ви пробували коли-небудь торкнутися свого носа язиком? Багато хто намагався, але на ділі це виявилося складнішим, ніж уявлялось. Приблизно лише 10 % людей у всьому світі здатні це зробити.

Виявляється, що здатність торкатися носа генетично обумовлена нашим язиком. Але навіть якщо ви належите до маленького відсотку цих людей, вам все одно потрібно потренуватися. До речі, цією видатною здатністю володіє Джин Сіммонз з рок-групи Kiss.

5. Засовування кулака у власний рот

Ті люди, які здатні засунути кулак в свій рот, є рідкісною аномалією. Для більшості з нас це неможливо. Але деяким людям такий трюк вдається. Чоловік, який здатний зробити цю божевільну дія, повинен володіти великим ротом і порівняно маленьким кулаком. Діти можуть засовувати свої кулачки у рот, коли намагаються вивчити цю частину тіла. Але в процесі дорослішання і зростання тіла ця здатність втрачається.

6. Чхання з відкритим ротом

Ви коли-небудь замислювалися над тим, чи можна чхнути з відкритими очима? Чхання – це природний рефлекс, під час якого мозок посилає сигнали м’язам черевної порожнини, грудної клітки, шиї, обличчя, повік, сфінктеру, та слизовим залозам носа. Цей процес відбувається автоматично і зупинити його складно.

Якщо ви хочете спробувати чхнути з відкритими очима, не бійтеся, ваші очні яблука не випадуть. Дизайнер промислових виробів і американський ведучий спробували! Це Адам Севідж і Джеймі Хайнмен.

7. Здатність лоскотати самого себе

Лоскіт змушує нас сміятися, згинатися, а в гіршому випадку – навіть пісяти в штани. Так трапляється, коли нас лоскоче інша людина. Але чи можна лоскотати самого себе? Відповідь знає наш мозок. Коли ми хочемо лоскоту наш мозок поєднує рухи і те, що ми очікуємо від відчуття дотиків до нашої шкіри. Тому одна і та ж дію, що виконується нами, не приносить очікуваних результатів.

8. Фокуси з руками

В залежності від гнучкості наших м’язів, сухожиль, і довжини рук та пальців, ми можемо виконувати деякі фокуси. Наприклад, безліч людей здатні розділяти свої пальці в той спосіб, який був представлений Леонардом Німоєм. Це вулканский салют – жест, виконаний у фільмі «Зоряний шлях».

Сухожилля, які змушують наші пальці рухатися, працюють незалежно. Не рахуючи того сухожилля, яке відповідає за середній палець. За допомогою правильних вправ і розтягнення сухожиль, виконати подібний жест не складе зусиль.

Існує так багато неймовірних речей, які може робити лише кілька людей! Чи належите ви до таких людей? Які ще фокуси ви знаєте і можете виконати, а крім вас більше ніхто? Обов’язково поділіться з нами усіма дивними речами, на які ви здатні!

Джерело: HeadInsider