Не нехтуйте спеціями!

По-перше, ароматні трави і спеції роблять страву смачнішою — без олії, цукру і солі. А, по‑друге, багато з них багаті корисними антиоксидантами, які здатні істотно знизити ризик розвитку раку, артриту, депресії і хвороби Альцгеймера.

Маринуйте м’ясо перед приготуванням

Якщо ви любите смажене або запечене м’ясо, обов’язково перед приготуванням замаринуйте його або відваріть. Це допоможе запобігти утворенню небезпечних сполук, званих кінцевими продуктами сучасного глікування (AGE), які здатні викликати небезпечні утворення в головному мозку. Якщо ви не готові повністю відмовитися від смаженого м’яса, хоча б готуйте його найбільш безпечним способом.

Читайте також:  Порахуйте шанси захворіти на Альцгеймера - 7 факторів ризику

Їжте жирну рибу раз на тиждень

Риби, особливо ті, які живуть в холодних північних водоймах, багаті корисним жиром, в якому міститься багато кислот омега-3 — дуже корисних сполук, які здатні зменшувати запальні процеси практично у всіх внутрішніх органах людини. Регулярне вживання жирної риби (не менше однієї порції в тиждень) здатне знизити ризик розвитку хвороби Альцгеймера на 60%.

Найчастіше перекушуйте горіхами і насінням

Ще одне джерело кислот омега-3 — горіхи і насіння. Крім того, вони багаті селеном і вітаміном Е, які також підтримують здоров’я мозку, і антиоксиданти, які серйозно знижують ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

Читайте також:  Популярний засіб для волосся містить високий рівень канцерогенних речовин
Продовження на наступній сторінці: 1 2 3