Пийте більше чаю

Найдоступніше джерело антиоксидантів – чашечка чаю. Причому не важливо, який чай ви віддаєте перевагу: зелений, чорний або улун — всі вони багаті катехінами, які допомагають справлятися з ушкодженнями судин і бореться зі шкідливим впливом вільних радикалів. А зелений чай багатий епігаллокатехін-3-галлатом (EGCG), що зменшує бета-амілоїдні бляшки і тау-клубки, які пошкоджують мозок і підвищують ризик розвитку Альцгеймера.

…і кава

Ранкова чашечка кави – ваша таємна зброя в боротьбі з хворобою Альцгеймера. У кавових зернах міститься хімічна речовина, звана ейкозаноил-5-гідрокситриптамід (EHT), яка, як показали дослідження на щурах, захищає від хвороби Альцгеймера. До речі, одна чашка кави “підстьобує” вашу пам’ять і протягом години після того, як ви її вип’єте, вам буде простіше запам’ятовувати і обробляти нову інформацію.

Читайте також:  Дієта раз на тиждень: користь та шкода періодичного 24-годинного голодування

Їжте темний шоколад замість десерту

Кілька шматочків темного шоколаду з високим вмістом какао (і бажано без цукру) — щоденна норма. У какао-бобах багато антиоксидантів, званих флавоноїдами, які буквально омолоджують мозок, тому що підсилюють кровообіг в області гіпокампу — ділянці мозку, що відповідає за пам’ять і обробку інформації.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3