У період з 2017 по 2018 рік 57,6 відсотка дорослого населення США вживали будь-які дієтичні добавки протягом попередніх 30 днів, згідно з лютневим аналізом даних, опублікованим Національним центром статистики охорони здоров’я США з контролю і профілактики захворювань.

Суручі Мішра, доктор філософії, з Національного центру статистики охорони здоров’я в Хяттсвіллі, штат Меріленд, та його колеги описують недавні оцінки поширеності харчових добавок та вивчили тенденції їх використання з 2007 по 2008 рік по 2017-2018 роки.

Дослідники виявили, що 57,6 відсотка дорослого населення США у віці 20 років і старше вживали будь-які дієтичні добавки протягом попередніх 30 днів, причому жінки вживали більше, ніж чоловіки (63,8 проти 50,8 відсотка). Спостерігалося зростання використання харчових добавок з віком, в цілому і в обох статей, причому найбільше їх вживання було у жінок у віці 60 років і старше (80,2 відсотка).

Читайте також:  Скільки яєць можуть їсти люди з високим рівнем холестерину?

З віком відзначалося збільшення вживання двох, трьох, чотирьох або більше харчових добавок, в той час як відсоток не вживають ніяких добавок зменшився. Для всіх вікових груп найбільш поширеними типами харчових добавок були полівітамінно-мінеральні добавки, вітамін D і добавки жирних кислот омега-3. Поширеність вживання харчових добавок збільшилася у всіх вікових групах з 2007 по 2008 рік по 2017-2018 роки.

“Високий рівень використання харчових добавок може суттєво сприяти споживанню поживних речовин у Сполучених Штатах, потенційно зменшуючи дефіцит поживних речовин, а також збільшуючи ризик надмірного споживання, особливо при частому одночасному вживанні більш ніж одного продукту”, – пишуть автори.

Читайте також:  Сучасні фрукти та овочі визнані менш поживними