Позбутися від волосся назавжди – приваблива перспектива: не потрібно щодня дратувати шкіру голінням або чекати, коли волосся відросте достатньо для планової епіляції. Втім, існує думка, що апаратна епіляція, рятує від волосся назавжди, — це боляче, дорого і часом небезпечно для здоров’я. Ми з’ясували, чи так це.

Для початку давайте розберемося, що таке лазерна епіляція і чим вона відрізняється від фотоепіляції. Лазерна епіляція — це сучасна технологія руйнування волосяних фолікулів за допомогою світлового випромінювання. Лазер — більш потужна методика, а тому кількість сеансів епіляції буде меншою, ніж у фотоепіляції. Також перевагою лазерної технології є те, що її можна застосовувати на шкірі від самого світлого до темного кольору і при будь-якому типі волосся.

Чи може лазерна епіляція позбавити від волосся назавжди? Може. Під час процедури висока температура руйнує фолікул, без якого ріст волосся Неможливий. Але іноді тонкі волоски з’являються знову — їх можна добивати вже точково.

Як потрібно готуватися до процедури? Єдина заборона перед процедурою пов’язана із засмагою. Вам доведеться відмовитися від відвідування солярію і почекати в тому випадку, якщо засмага ще свіжа, наприклад, ви недавно повернулися з відпустки. Доведеться почекати 3 тижні, не менше.

Сьогодні існує безліч апаратів для лазерної епіляції: установки оснащені рубіновими, александритовими, неодимовими, діодними матицами. У кожного з лазерів своя характеристика: наприклад, рубіновий лазер не може видаляти світле або руде волосся, а александритовий не видаляє волосся на смаглявій шкірі. Діодний же лазер володіє великою потужністю і працює з будь-якими типами шкіри і волосся. Є ще неодимовий лазер, який також видаляє волосся будь-якого кольору з будь-якого фототипу шкіри, а також коагулює судини, що живлять фолікули. Правда, потужність його не так вже й висока.

Який апарат сьогодні вважається найбільш прогресивним? Можу з упевненістю сказати, що є безперечний лідер в області лазерної епіляції — це апарат Lumenis Light Sheer ЕТ, який перевершує по ефективності, комфортності і безпеки багато систем для епіляції. Він поєднує в собі технологію вакуумного посилення, яка підтягує шкіру близько до діодів і тим самим виключає хаотичне витрачання енергії — лазерний промінь таким чином не розсіює тепло по поверхні шкіри. Тобто Light Sheer ЕТ направляє потужний потік енергії прямо в ціль, і при цьому шкіра залишається неушкодженою. І ще одна перевага — великий розмір світлової плями, а це означає, що велику площу шкіри можна обробити за короткий час.

Спеціалісти студії L24 використовують найсучасніші діодні лазери Lumenis Light Sheer ЕТ і Medikalaser D-las 50. Детальніше за посиланням – l24.com.ua

Скільки процедур потрібно для позбавлення від волосся? Від 5 до 8.

Протипоказання до лазерної епіляції є: це вагітність і лактація, онкологічні захворювання, діабет, активна форма герпесу, пошкодження на шкірі в зоні передбачуваного впливу, легкий загар. Якщо з допомогою александритового лазера при високій потужності можна отримати опік, то Light Sheer ЕТ абсолютно не травмує шкіру.

Чому лазер протипоказаний при свіжій засмазі? Ніхто не дасть гарантії, як поведе себе шкіра після інтенсивного опромінення ультрафіолетовими променями — у когось вона стає більш чутливою, виникає ризик пігментування окремих областей.

Після лазерної процедури протягом кількох днів слід наносити заспокійливий крем «Бепантен» або «Пантенол», також можна скористатися легкими спеціальними емульсіями і обов’язково потрібно берегти шкіру від ультрафіолету і використовувати засоби з SPF не нижче 30.

*На правах реклами