Поява дрібних поверхневих зморшок – неприємне прояв раннього старіння, яке може з’явитися в зовсім молодому віці через несприятливих впливів (куріння, фотостаріння, недолік сну, зневоднення), а також з-за фактора спадковості.

Бланшинг – новий ексклюзивний напрямок в контурній пластиці. Стандартні техніки по введенню філерів не завжди дають бажаний результат, і в цьому випадку бланшинг буде хорошим доповненням до корекції проблемних зон.

Бланшинг – метод поверхневого введення філера в нашкірні заломи, який дозволяє усунути статичні зморшки різної глибини.

Правила успішної корекції зморшок філлерамі в техніці Бланшінг

Для досягнення максимального ефекту корекції зморшок в техніці “Бланшінг” рекомендується вводити філлер «крапля за краплею». Таким чином забезпечується рівномірний розподіл препарату по всій довжині зморшки. Корекція проводиться мінімальним обсягом філлера, що дає можливість обробляти відразу кілька областей одним шприцом препарату.

Після закінчення процедури контурної пластики в техніці Бланшінг, проводиться легкий моделюючий масаж.

Техніка “Бланшинг” особливо підходить пацієнтам з дрібнозморшкуватим типом старіння. Процедура дозволяє проводити корекцію таких зон, як:

  • у періоральній (навколо рота) зоні
  • періорбітальній (навколо очей) зоні
  • на лобі
  • в області носогубних складок
  • на шиї для корекції “кілець Венери”
  • області декольте і рук.

Для проведення процедури бланшингу застосовуються тільки препарати Belotero® Soft і Belotero® Balance від компанії Merz Aesthetics, які, завдяки своїй особливій в’язкості і технології очищення, дозволяють домогтися максимально позитивного і стійкого результату без ризику виникнення побічних реакцій.

Процедуру бланшингу рекомендується проводити в 2 етапи з проміжком між процедурами в 1 місяць. Одна процедура триває 20-40 хвилин. Реабілітаційний період після процедури індивідуальний, і в середньому становить 3-7 днів. Результат після застосування філлера Belotero® Soft зберігається протягом шести місяців, а після ін’єкцій Belotero® Balance – близько року. Бланшинг підходить для всіх типів шкіри.

Перед процедурою необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Фахівці в “Estelife Clinic” в Києві проконсультують Вас про можливі протипоказання.