Чоловіки більш схильні допомагати жінкам, якщо вони носять взуття на підборах. До такого дивного висновку прийшли вчені з Université de Bretagne-Sud у Франції.

Французькі дослідники встановили, що жіноче взуття на каблуках надає додатковий вплив на поведінку чоловіка. Раніше наука вже довела що підбори змінюють жіночу ходу, допомагають їй стати більш легкою та жіночною, що позитивно впливає на чоловіків. Проте в ході нового дослідження вчені з’ясували, що пара туфель на підборах також здатна пробудити і альтруїстичні почуття у чоловіка.

У ході експерименту вчені відправили двох 19-річних дівчат одного зросту, ваги, одягу і фігури, але з підборами різної висоти, гуляти по вулицях Бретані і проводити опитування 90 випадково зустрінутих чоловіків. Всі їх просили заповнити невеликий запитальник, який не мав жодного відношення до дослідження – важливий був тільки факт згоди або відмови чоловіки на спілкування з дівчиною.

Читайте також:  Які продукти можуть спричинити харчове отруєння влітку

Виявилося, що у чоловіка значно частіше погоджувалися відповідати дівчині, яка носила взуття на підборах. 82% представників сильної статі погодилися пройти через запитальник, в той час як лише 42% чоловіків висловили бажання поспілкуватися з дівчиною в плоскому взутті. Цікаво, що на жінок величина каблуків враження не справила. 33% дам були готові відповісти на питання дівчат незалежно від довжини їх каблуків.

Крім того, дослідники вивчали почуття емпатії у представників обох статей, спостерігаючи за тим як 180 чоловіків і 180 жінок реагували на дівчат, які нібито впустили рукавичку. 93% чоловіків кинулися на допомогу дівчатам на високих підборах, в той час як дівчатам в плоскому взутті допомогли лише 62% представників сильної статі. У жінок це співвідношення склало 52% і 43% відповідно.

Читайте також:  Виявлено зв'язок між тривалістю сну та ризиком діабету

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ ДИТЯЧЕ ВЗУТТЯ НА ПІДБОРАХ

ЧОЛОВІКИ І ЖІНКИ ФЛІРТУЮТЬ ПО-РІЗНОМУ

ЧОЛОВІЧА ХОДА ВИДАЄ СТАВЛЕННЯ ДО ЖІНКИ