Вчені підтвердили , що чоловіки не можуть бути однаково успішними і на роботі , і в ліжку . Але зате , якщо вони заробляють менше дружин , їх сексуальні показники різко виростають .

Британські соціологи вирішили перевірити , чи впливає якимось чином рівень доходу чоловіків і дружин на ступінь їх задоволеності інтимної і сімейним життям . Виявилося , що якщо чоловік заробляє менше жінки , то він буває при цьому більш хорошим коханцем. І сама жінка відчуває більше задоволення від сімейного життя з таким чоловіком.

56 % чоловіків , що заробляють менше дружин , мають ” гарячий ” або ” дуже хороший ” секс , як показало опитування . Серед заробляючих більше жінок представників сильної статі подібними показниками можуть похвалитися тільки 44 %. Як вважають експерти , отримані дані можуть стати аргументом на користь кампанії щодо вирівнювання зарплат чоловіків і жінок , адже від цього безпосередньо залежить їх сексуальне життя .
 

“Кожен з нас знає про те , що стрес дуже шкідливий для сексуального життя , – говорить експерт в галузі відносин Джин Ханна Едельстейн . – Якщо обидва партнери заробляють приблизно однакову кількість грошей , то чисто логічно зрозуміло , що стресу у них буде менше. І , природно , це позитивно вплине на їх сексуальне життя. Рівна оплата може також означати , що відносини в такій сім’ї будуть розглядатися , як партнерські , і це призведе до більшого задоволення від сімейного життя в цілому “.

Едельстейн каже , що вона зовсім не закликає високооплачуваних чоловіків звільнятися заради отримання більшого задоволення від сексу. Але отримані дані повинні спонукати їх приєднатися до кампанії з впровадження рівної оплати праці для обох статей.

Читайте також:  Три прості звички допомагають виглядати молодше за свої роки

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОЛОВІКИ ЦЕ СЛАБКА СТАТЬ – ДОВЕДЕНО НАУКОЮ!

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News