Дослідження показало, що жінки ретельно поділяють кращих друзів і чоловіків. І вони майже ніколи не роблять партнерів своїми справжніми друзями.

Результати цього дослідження навряд чи викличуть здивування у більшості людей, оскільки вони здаються очевидними. Жінки дійсно вміють розділяти друзів і улюблених партнерів, і чоловік майже ніколи не може претендувати на звання кращого друга. Більш того, навіть якщо в житті жінки з’являється справжній принц, який отримує схвалення з боку всіх подруг, все одно існує маса речей, про які жінка буде говорити не з ним, а зі своїми подругами. У ході нового дослідження 44% з 1 517 опитаних жінок заявили, що у них є речі, про які вони будуть говорити тільки з подругами, але не з чоловіками або партнерами.

Читайте також:  Названо головні складності схуднення після 30 років

Втім, далеко не завжди це були якісь інтимні або секретні речі, які жінкам ніяково обговорювати з чоловіками. У більшості випадків, як показало опитування, мова йшла про розмови, які чоловікам просто нецікаві на кшталт шопінгу або серіалів. Подруги підтримують подібні розмови, дозволяючи один одному виливати душу. Причому жінки можуть розраховувати на те, що подруги їх вислухають, чого часто не вдається домогтися від улюблених партнерів, які зайняті якимись своїми думками. 30% учасниць опитування заявили, що їм набагато веселіше проводити час, якщо поруч немає чоловіків.

Дослідження також показало, що подружжя, які виражали більше задоволення доступністю своїх друзів і родичів, з якими можна було постійно спілкуватися, в цілому, оцінювали сімейні конфлікти менш важкими для психіки. Іншими словами, якщо у жінок були надійні подруги, яким можна вилити душу, то сімейні сварки проходили легше. Якщо ж жінка була змушена битися з коханим чоловіком, що називається, поодинці, то вона відчувала набагато більший рівень стресу.

Читайте також:  4 популярні продукти ,які забирають у організму занадто багато енергії

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РОЗУМНА ЖІНКА – ПОДАРУНОК ЧИ ПОКАРАННЯ?

8 РЕЧЕЙ, ЯКІ ПОВИННА ЗНАТИ ЖІНКА ПРО СВОЄ ЛІБІДО