З кожним роком кількість пухлинних захворювань серед українців постійно зростає, і тим важливіше виявляти фактори ризику. Експерти назвали деякі домашні предмети, які можуть спровокувати рак.

Всі ми досить часто користуємося освіжувачами повітря, особливо в санвузлах. Однак необхідно знати про те, що в їх ароматі містяться шкідливі компоненти. Саме тому буде не зайвим подумати про якісь інші способи вентиляції, наприклад, про включення витяжки або про використання вікон.

Наволочки з бавовни підвищують ймовірність розвитку раку, оскільки бавовна є чудовим живильним середовищем для пестицидів та інсектицидів. Для захисту бавовни від шкідників фермери також використовує і гербіциди. Дослідники з’ясували, що ці хімічні речовини пов’язані з підвищеним ризиком раку, оскільки містять активний інгредієнт під назвою гліфосат. Краще частіше міняти наволочки і перемикатися на якісь інші матеріали.

Ще один небезпечний компонент – звичайна фарба. Особливо ті її різновиди, які містять летючі органічні компоненти. Проведене дослідження показало, що через вплив фарби деякі художники, малярі та інші люди, які часто використовують фарби, мають підвищений ризик пухлин сечового міхура, порожнини рота, підшлункової залози і легенів, а також лейкозу.

Зверніть особливу увагу на свої меблі. Досить часто синтетична шкіра виготовляється з пластичного полімеру під назвою полівінілхлорид, який шкідливий для нашого здоров’я. Саме тому меблі з синтетичної шкіри краще не використовувати. Також небезпечна меблі, виготовлені з деревоволокнистих плит середньої щільності, які містять токсичні хімічні речовини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ВИНИКАЄ І РОЗВИВАЄТЬСЯ РАК?

ЯКІ ВИДИ РАКУ ЛІКУЮТЬСЯ ДОСИТЬ ЛЕГКО І УСПІШНО