Вода в прямому сенсі є джерелом життя, становлячи 80 відсотків нашого організму (у немовлят – 90%), тому до її якості повинні застосовуватися найсуворіші вимоги.

На жаль, та вода, яка надходить в наші будинки через систему водогону, містить не тільки свої корисні властивості, але і має в своєму складі елементи хлору, різні важкі сполуки та шкідливі домішки, з якими навіть сучасні фільтри не завжди справляються. Та й підземні джерельні води, на думку фахівців, в теперішніх умовах забруднення грунтів не гарантують тієї кришталевої чистоти, якою вони славилися.

Одним з основних способів знезараження і поліпшення якості споживаної води було і залишається її кип’ятіння, при якому вбиваються множинні бактерії, знижується вміст хлору, вода стає м’якшою. Але …. Численні дослідження кип’яченої води показали, що важкі метали не зникають при такому способі обробки води, а деякі частинки хлору можуть вступати в контакт з іншими елементами і перетворюватися в дуже шкідливі речовини.

Читайте також:  4 шкідливі звички в їжі, які уповільнюють обмін речовин після 50 років

Якщо ж одну і ту ж воду кип’ятити по кілька разів, що часто практикується особливо в офісах і на підприємствах в обідній час, то концентрація таких небезпечних для організму сполук збільшується з кожним разом, а частка корисних сполук кисню зменшується до мінімуму. Інакше кажучи, вода з «живої» та корисної (навіть відносно) перетворюється на «мертву» і шкідливу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПРАВИЛЬНО ПИТИ ВОДУ?

МЕДИКИ РАДЯТЬ ПИТИ ТЕПЛУ ВОДУ

СТАКАН ВОДИ ВРАНЦІ ЗАХИЩАЄ ВІД ХВОРОБ