Щорічно на боротьбу з ожирінням витрачається близько 2 трлн. доларів. Для порівняння, щоб відчути масштаби трагедії – приблизно стільки ж іде на війни. Надмірною вагою страждає майже третина населення планети, і число огрядних людей з кожним роком тільки збільшується.
 

Міжнародна консалтингова компанія McKinsey Global Institute опублікувала результати дослідження проблеми ожиріння. Виявляється, від зайвої ваги страждає вже 2,1 млрд. Чоловік, а це майже третина населення Землі. На лікування всіх цих людей витрачається близько 2 трлн. доларів щороку. Замість того, щоб збільшувати прибутковість бідних верств населення, ці гроші йдуть на боротьбу з переїданням.
 
Втрати світової економіки через ожиріння можна порівняти з витратами на збройні конфлікти або боротьбу з курінням. Навіть алкоголізм приносить набагато менше шкоди, хоча вважається найпоширенішим соціальним злом.
 
За прогнозами дослідників, їсти народ не перестане. Якщо за останні чотири роки число хворих на ожиріння збільшилося з 1,5 до 2,1 млрд. Людей, то до 2030 року товстуном може бути кожна друга людина на планеті.
 
Вважається, що відсоток ожирілих в країні залежить від достатку населення – чим він вищий, тим менше в ньому страждають зайвою вагою. Пояснюється це просто – багаті люди частіше стежать за своїм здоров’ям. Ця теорія не діє тільки на США, де з кожним роком збільшуються і доходи, і кількість повних людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СТУПЕНІ ОЖИРІННЯ

ЧИ ВИННА В ОЖИРІННІ МАЛА РУХЛИВІСТЬ?

В УКРАЇНІ ПАНДЕМІЯ ОЖИРІННЯ – ДІЄТОЛОГИ