Не секрет, що надмірне вживання солодкого шкодить не тільки фігурі, але і всьому організму. Багато дієтологів рекомендують відмовитися від продуктів, які містять цукор, щоб схуднути. Однак це може мати і деякі побічні ефекти.

Так, нестача цукру в організмі може привести до сумних наслідків. Солодощі містять не тільки цукор, але і необхідні для життєвої енергії вуглеводи.

За словами лікаря-дієтолога Олени Толоконникової, якщо ми повністю виключимо солодке з раціону, наша фігура безумовно стане більш стрункою. Однак такі зміни можуть спровокувати інші проблеми і навіть захворювання.

Так, наприклад, люди, котрі повністю відмовилися від цукру частіше страждають артритом і тромбозом. Крім того, відсутність солодощів в раціоні може привести до погіршення роботи головного мозку, а з віком навіть до проблем з пам’яттю. Також відмова від цукру сприяє виникненню захворювань печінки і селезінки. Не можна забувати і про наш настрій.

«Продукти, у складі яких є цукор, сприяють виробленню гормону радості, тому той, хто харчується виключно здоровою їжею, більш схильний до стресів і депресій», – наводить слова Толоконникової портал «Аргументи і Факти».

При цьому експерти зовсім не радять захоплюватися тістечками та кондитерськими виробами. Однак шматочок шоколадки після обіду нікому не зашкодить, додала фахівець.

Джерело: МедікФорум