Натуральна косметика стає все популярнішою в останні роки, з’явилося все більше дезодорантів. Від антиперсперанту цей продукт відрізняється способом роботи. Дезодорант не припиняє потовиділення, а бореться з причиною запаху – бактеріями.

Сухі пахви, які часто миготять в рекламах, не можуть бути небезпечні, адже потовиділення – природний процес, завдання якого виводити токсини і регулювати температуру тіла.

Додатковий ризик використання антиперспірантів полягає в присутності в їх складі алюмінію. Цей компонент, як припускають вчені, може підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Крім цього, даний метал і нейротоксин пов’язують з хворобою Паркінсона, захворюваннями кісток, аутизмом і раком молочної залози.

Читайте також:  Названо одну з головних причин епідемії ожиріння

Відмова від антиперспірантів допоможе уникнути вищезазначених ризиків. При цьому варто підготуватися до перехідного періоду.

Відразу після відмови від антиперспіранту мікробіом пахвової западини почне відновлюватися. У перший час це може привести до посилення запаху поту, однак це тимчасове явище.