При найменшому болі в тілі ми вдаємося до допомоги лікаря. Часто нам виписують антибіотики, і наше лікування супроводжується неприємними відчуттями. Нас може нудити по закінченні прийому їжі, також ми можемо відчувати постійну гірчинку в ротовій порожнині, і важкість у лівому боці. Всі ці симптоми символізують захворювання печінки.

Багато хто з нас задаються питанням, чи можна лікуватися з допомогою нетрадиційної медицини і наскільки це ефективно. І на це запитання у нас є відповідь. По-перше, варто спробувати народні методи лікування, гірше від них не буде.

Але якщо ви маєте сумніви, тоді проконсультуйтеся з цього приводу у свого лікаря. По-друге, пропонуємо вам скористатися рецептом зцілювального коктейлю з овочів і фруктів. З його допомогою ви досягнете оздоровчого ефекту, додасте силу всьому організму, а також зможете його очистити.

Читайте також:  Які зміни вас очікують, якщо їсти яблуко щодня

Для його приготування вам знадобляться:

  • Морква – близько трьох штук;
  • Зелені стиглі яблучка невеликого розміру – дві штуки;
  • Один буряк;
  • Лимон почищений – пів штуки;
  • Імбирний корінь – одна скибочка;
  • Зелень – найчастіше використовують салат або шпинат – кілька листочків;

Ретельно почистіть, а потім вимийте всі продукти під проточною водою. Подрібніть за допомогою блендера або м’ясорубки. Розбавте водою (200 г) концентровану суміш, яка вийшла.

Вживати коктейль краще холодним. Зберігайте його в холодному місці або холодильнику. Цей коктейль необхідно вживати щодня до тих пір, поки не поліпшиться стан здоров’я.

Корисні продукти харчування

Наше здоров’я часто залежить від правильного харчування. Простежте за тим, щоб ваш раціон входили і продукти з багатим вмістом вітамінів і білків, і м’ясо з рибою. Для печінки особливо корисні овочі.

Читайте також:  Чому не можна спати з увімкненим вентилятором

Так, у складі моркви велика кількість флавоноїдів і вітаміну А, які відповідають за харчування даного органу. А яблука багаті пектином, завдяки яким з організму виводяться отрути. З допомогою зеленого листя поліпшується робота кровоносної (кровотік) та імунної системи.

Шлунково-кишковий тракт краще працює завдяки лимону і кореню імбиру, а саме – зникає здуття черевної порожнини, поліпшується процес метаболізму (обмін речовин). А сирий буряк є «банком» для клітковини, яка дуже необхідна кишечнику.

Якщо ваше харчування не відповідає здоровим параметрами, то вам слід кардинально його змінити. Адже від цього залежить ваше здоров’я. Якщо ви хочете дожити до глибокої старості, то почніть зміни вже сьогодні.

Читайте також:  Названо очевидні продукти, які підвищують артеріальний тиск

Джерело: HeadInsider