Дієтолог зі Словаччини Триста Брест на сторінках видання Pravda назвала 3 прості продукти, які ефективно борються з великим животом. За словами медика, щоб позбутися вісцерального жиру зовсім не обов’язково сидіти на жорсткій дієті.

Триста Брест зазначила, що великий живіт свідчить про те, що в організмі виробляється велика кількість запальних білків, які збільшують загрозу розвитку серцевих захворювань, інсульту і діабету другого типу.

Справа в тому, що наявність вісцерального жиру вказує на підвищений рівень холестерину, який може спровокувати різні серйозні хвороби. Щоб позбутися від відкладень в області живота зовсім необов’язково сидіти на фруктах, овочах і кефірі.

Вирішити проблему допоможе вживання кмину. Дана пряність, яку зазвичай додають до м’ясних страв і картоплі, зменшує жирову масу і стабілізує рівень інсуліну.

Також аналогічними властивостями володіє квашена капуста. Цей продукт підвищує стресостійкість організму, активізує обмінні процеси, сприяє зниженню рівня холестерину, покращує роботу травної системи і навіть має омолоджуючий ефект. Причому медик рекомендувала вживати не тільки капусту, але і розсіл, який прекрасно бореться з запорами.

Крім цього позбутися від жиру на животі допоможуть жирні сорти риби. Це не обов’язково повинні бути дорога сьомга або форель. Такими ж властивостями володіють більш бюджетні варіанти-скумбрія і оселедець.

У цих сортах риби містяться корисні жирні кислоти омега-3, які просто необхідні для правильної роботи організму і позбавлення від жиру.