Вісцеральний жир має вирішальне значення для загального позитивного стану здоров’я організму. У потрібній кількості він грає дві важливі ролі: захищає внутрішні органи та діє як резервне джерело енергії. Однак, якщо рівень вісцерального жиру підвищується надто високо, ризик серцево-судинних захворювань також зростає. Одним із найкращих способів контролю рівня вісцерального жиру є дієта.

Малина ефективно спалює вісцеральний жир.

“Малина може спалювати зайвий вісцеральний жир утричі швидше, ніж перець чилі. Причина цього пов’язана з наявністю сполуки, відомої як кетон малини. Цей кетон має схожу хімічну структуру з капсаїцином, сполукою, яка, як відомо, допомагає спалювати жир.

Малина може стати корисним дієтичним продуктом для тих, хто хоче позбутися вісцерального жиру та покращити своє здоров’я”, – кажуть експерти NHS.

Крім дієтичних змін, найефективніший спосіб позбутися вісцерального жиру – це вести активний спосіб життя. Експерти рекомендують займатися фізичними вправами не менше ніж 150 хвилин на тиждень. Проте що більше вправ людина проводить, то швидше спалюється жир.