Дієтолог Анна Івашкевич поділилася інформацією, як правильно їсти диню і чим вона корисна. Цей продукт унікальний тим, що містить мало цукру і багато корисних мікроелементів.

Диня – баштанна культура з рослини гарбузових. Вона містить у собі бетакаротин і вітамін С, які надають антиоксидантний ефект, сприяють виробленню колагену і розвитку нових клітин в організмі. Також в складі цього жовтого продукту є калій, магній, кальцій, залізо, цинк, марганець. Вони необхідні для здоров’я людини. Диню можна вважати ідеальним перекусом, так як в ній мало цукру і близько 90% води. Вміст каротиноїдів захистить від онкологічних захворювань, інфарктів та інсультів.

Незважаючи на низькокалорійність – 32 ккал, вона залишається вуглеводним продуктом, який слід вживати помірно – 300 грамів на добу. Для тих, хто хоче скинути зайві кілограми, експерт радить вживати цю баштанну культуру в першій половині дня 1 раз на добу і окремо від інших прийомів їжі. Найкраще поєднувати ароматний жовтий фрукт з листовими салатами і зеленими овочами. При цьому диня і хамон є досить важкою комбінацією для травної системи.