Хоча чарівного засобу для схуднення не існує, багато людей вважають за краще пити вранці лимонну воду. Все, що вам потрібно робити, це пити воду з лимоном кожен день, і з часом ви схуднете.

Звучить занадто добре, щоб бути правдою, правда? Дієтологиня Ст. Дж. Гамільтоном, також відома як “дієтологиня з аутоімунних захворювань”, розповіла, чи дійсно цей легкий ранковий ритуал може допомогти вам скинути кілька кілограм.

За словами дієтологині Ст. Дж. Гамільтона, лимонна вода – це не тільки смачна альтернатива простій водопровідній воді, але і ключ до підтримки здорової ваги або зниження ваги.

“Лимонна вода допомагає підтримувати водний баланс організму, що неймовірно важливо для схуднення. Численні дослідження показали, що підвищене споживання води перед їжею сприяє насиченню і насиченню, а також знижує тягу до їжі. Ви можете пити цей освіжаючий напій протягом дня, щоб досягти максимального ефекту. Якщо ви заміните лимонну воду газованими напоями і фруктовими соками, ви з більшою ймовірністю втратите вагу, тому що споживання калорій буде набагато менше”.

Лимонна вода має однаковий ефект, незалежно від того, п’єте ви її вранці чи пізно ввечері. Однак вона попередила:»якщо ви вип’єте його у вечірній час, це може порушити ваш сон, тому краще пити раніше вдень”.

За словами дієтологині, лимонна вода має структуру, аналогічну шлунковому соку в шлунку, тому вона сприяє виділенню жовчі з печінки.
“Сприяючи виділенню жовчі з печінки, він може підтримувати безперешкодне перетравлення їжі через шлунково-кишковий тракт”.