Хоча чарівного засобу для схуднення не існує, багато людей вважають за краще пити вранці лимонну воду. Все, що вам потрібно робити, це пити воду з лимоном кожен день, і з часом ви схуднете.

Звучить занадто добре, щоб бути правдою, правда? Дієтологиня Ст. Дж. Гамільтоном, також відома як “дієтологиня з аутоімунних захворювань”, розповіла, чи дійсно цей легкий ранковий ритуал може допомогти вам скинути кілька кілограм.

За словами дієтологині Ст. Дж. Гамільтона, лимонна вода – це не тільки смачна альтернатива простій водопровідній воді, але і ключ до підтримки здорової ваги або зниження ваги.

Читайте також:  Солодкі напої негативно впливають на розум дітей

“Лимонна вода допомагає підтримувати водний баланс організму, що неймовірно важливо для схуднення. Численні дослідження показали, що підвищене споживання води перед їжею сприяє насиченню і насиченню, а також знижує тягу до їжі. Ви можете пити цей освіжаючий напій протягом дня, щоб досягти максимального ефекту. Якщо ви заміните лимонну воду газованими напоями і фруктовими соками, ви з більшою ймовірністю втратите вагу, тому що споживання калорій буде набагато менше”.

Лимонна вода має однаковий ефект, незалежно від того, п’єте ви її вранці чи пізно ввечері. Однак вона попередила:»якщо ви вип’єте його у вечірній час, це може порушити ваш сон, тому краще пити раніше вдень”.

Читайте також:  Негативний вплив кави на нирки виявили вчені

За словами дієтологині, лимонна вода має структуру, аналогічну шлунковому соку в шлунку, тому вона сприяє виділенню жовчі з печінки.
“Сприяючи виділенню жовчі з печінки, він може підтримувати безперешкодне перетравлення їжі через шлунково-кишковий тракт”.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News