Продукт, про який піде мова, широко використовується в приготуванні салатів, сендвічів, супів, а також смажених страв. Його можна вживати сирим або навіть вареним. Однак не всі знають про його переваги.

Як повідомляє Health Benefits Times, цілим набором корисних властивостей відрізняється зелена цибуля. До його складу входять мікроелементи, необхідні для комплексного зміцнення організму.

Зменшення запалення в організмі

Кверцетин, антиоксидант, присутній у зеленій цибулі, забезпечує протизапальні та антигістамінні переваги. Цей рослинний продукт також багатий хромом-мінералом, який відіграє важливу роль в регулюванні метаболізму глюкози і підвищенні активності інсуліну.

Зниження ризику хвороб серця

Кверцетин пов’язаний з категорією антиоксидантів, відомих як флавоноїди. Це дозволяє зменшити вплив вільних радикалів, які можуть призвести до пошкодження ДНК, а також раку, кажуть експерти. За даними медичного центру Університету Меріленда, кверцетин також може бути корисний для контролю ЛПНЩ – “поганого” – холестерину в крові і зниження ризику серцево-судинних захворювань.

Читайте також:  Названа найбільш корисна риба

Регулювання артеріального тиску

Крім того, як кажуть експерти, зелена цибуля багата такими важливими речовинами, як калій і фолієва кислота. Дослідження показали, що вони здатні знизити ризик інсульту і серцевих захворювань. Калій, за словами фахівців, може допомогти впоратися з гіпертонією – високим тиском.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News