Кожній людині необхідна любов, турбота і увага, особливо людям похилого віку. З кожним роком сили залишають, здоров’я погіршується, з’являється почуття безпорадності та невпевненості у завтрашньому дні. Гостро ці емоції відчувають хворі люди та інваліди, які не можуть самостійно себе обслуговувати без допомоги сторонніх осіб.

Близьким людям, як правило, фізично не вистачає часу на цілодобовий догляд, тому виникає необхідність звернення до будинку для людей похилого віку. Кожен бажає бути впевненим у тому, що його літній родич буде у комфорті та безпеці, тому до вибору закладу необхідно підходити більш уважно.

Пансіонат у Києві пропонує одні з найкращих умов для людей похилого віку.

Особливості проживання у пансіонаті

Пансіонат для літніх «Пори Року» надає спеціальні умови для людей похилого віку із захворюваннями різної складності. Тут кожен отримає необхідну реабілітацію чи догляд.

Фото: https://dom-zabot.com.ua

Для лежачих хворих та малорухливих постояльців в установі передбачено спеціалізовані функціональні ліжка, крісла для проведення гігієнічних заходів, ходунки, інвалідні крісла, тощо.

У штаті, крім доглядальниць, є реабілітолог, який проведе відновлювальні заходи для постояльців, перенісших інсульт чи перелом. Щодня проводяться медичні огляди, моніторинг функціональності організму. Залежно від стану хворого та рекомендацій лікаря, в пансіонаті розробляється індивідуальна програма лікування та підтримуючої терапії.

У пансіонаті надається п’ятиразове харчування. Меню складається відповідно до особливостей здоров’я кожного постояльця.

Перевезення лежачих хворих

У компанії ви також можете скористатися послугою медичного перевезення, якщо вашому родичу важко пересуватися. Автомобілі оснащені всім необхідним обладнанням.

Перевезення лежачого хворого здійснюється на обладнаних автомобілях – крісло для переноски хворого по сходових майданчиках, носилки – каталка, м’які носилки. Можливе перевезення киснезалежних пацієнтів.

Будинок для людей похилого віку «Пори Року» розташований у Голосіївському районі Києва, далеко від шуму, повсякденної метушні, забрудненої атмосфери. Чисте та свіже повітря, постійний контакт із природою сприяють гарному настрою та якнайшвидшому одужанню постояльців.

Контакти:

Телефон компанії: +38 (096) 265 14 42

Сайт компанії: https://dom-zabot.com.ua/ua/budinok-prestarilikh-kijiv

*На правах реклами