Якщо ви хочете жити довше, приймайте всю їжу протягом 12-годинного інтервалу. При цьому кількість калорій слід зменшити на 40%.

Вчені з Медичного інституту Говарда Х’юза в США вважають, що розкрили систему харчування, яка дозволяє отримати максимальну тривалість життя. Для цього необхідно приймати всю їжу протягом 12-годинного інтервалу.

Обмеження за часом прийому їжі для лабораторних мишей, які харчувалися тільки в найактивніші години свого добового графіка, дозволило збільшити тривалість їхнього життя на третину. А просте обмеження калорій призвело до зростання цього показника лише на 10%, у середньому.

Результати дослідження припускають, що дотримання низькокалорійної дієти та переривчасте голодування є оптимальним підходом до довготривалого проживання. Дослідники стверджують, що якщо людина знаходиться на дієті, але приймає їжу пізно ввечері, то вона не отримає всі ті переваги, на які могла б розраховувати.

Читайте також:  Експерти попередили, які продукти небезпечно розігрівати у мікрохвильовій печі

Вживання їжі в суворо відведене вікно часу вже стало одним із найгарячіших дієтичних трендів в останні роки. Зокрема, таке харчування йдуть зірки на зразок Дженніфер Еністон і Ніколь Кідман. Всі вони просувають так зване уривчасте голодування і вважають його одним із головних секретів збереження стрункої фігури та доброго здоров’я. І вчені все частіше починають погоджуватися з цією точкою зору.

Джерело: ScienceDaily