Є одна солодкість, яку можуть дозволити собі все, завдяки її неймовірній користі.

Всім відомо, що солодощі, особливо у великих кількостях. Адже вони містять велику кількість цукру, а також, найчастіше, ще цілу купу непотрібних калорій, барвники, консерванти та інші зовсім шкідливим для організму речовини.

Багато досліджень показали, що єдиною насолодою, крім фруктів, ягід і меду, яка приносить організму багато користі, є гіркий шоколад. В ньому вміст какао становить не менше 67%, а в ідеальному варіанті – близько 80%. Саме за рахунок низького вмісту цукру і велику кількість корисних речовин какао-бобів гіркий шоколад і є корисним.

Читайте також:  Відмова від алкоголю та жирного допомагає літнім людям зберегти підшлункову залозу

Цілющі властивості какао-бобів відомі і досить великі. У них багато флавоноїдів, які допомагають захищати судини, підвищуючи їх еластичність і знижуючи кількість холестеринових бляшок. Також флавоноїди сприяють нормалізації серцевої діяльності і зниження рівня запалення в організмі.

У какао-бобах є особливий тип антиоксидантів – поліфеноли. Ці рослинні речовини позитивно впливають не тільки на роботу імунної системи, а також стимулюють роботу клітин мозку і запобігають розвитку нейродегенеративних захворювань. Крім того, є і ще один приємний момент – шоколад допомагає організму синтезувати деякі гормони, в тому числі, серотонін – гормон щастя.

Фахівці рекомендують їсти шоколад кожен день, але в обмежених кількостях. Добова норма становить 20-30 грамів, тобто, ви цілком можете дозволити собі чверть стограмової плитки. Зрозуміло, хворим на цукровий діабет варто бути обережними і вибирати шоколад, в якому немає цукру і неякісних його замінників.

Читайте також:  3 причини, чому чоловіки частіше стикаються із хворобами серця

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СОЛОДОЩІ, ЯКІ ПОКРАЩУЮТЬ СТАН СЕРЦЯ

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ ШОКОЛАДУ

5 ПРИЧИН ЇСТИ ШОКОЛАД