В проміжках між сніданком, обідом і вечерею у багатьох з нас загострюється голод і бажання перекусів. Експерти назвали найбільш корисні варіанти.

Насіння. Один з найпоширеніших продуктів для перекусів у жителів нашої країни. Тим приємніше дізнатися, що насіння дуже корисне для здоров’я і є чудовим рослинним джерелом білка. Воно також містить жирні кислоти Омега-3 і волокна. Регулярне вживання насіння знижує ризик запорів, атеросклерозу, діабету і навіть раку.

Насіння чіа. Поряд з білком це насіння має підвищений вміст кальцію, заліза, цинку, марганцю, магнію, вітамінів В і фолатів. Насіння допомагає поліпшити роботу кишечника, серця і всієї травної системи.

Читайте також:  Лікар пояснив, як проста закуска допоможе краще виглядати

Гарбузове насіння. Раніше людство не дуже звертало на них увагу, але сьогодні гарбузове насіння все частіше включають до складу тих чи інших страв в якості дуже корисного інгредієнта. Гарбузове насіння містить білки, вітаміни, мінерали і антиоксиданти. Можна їсти його в первісному вигляді, або додавати в смузі або салати.

Мигдаль. Цей горіх однаково корисний для мозку і серця, а також він допомагає схуднути. У ньому містяться харчові волокна і білки, так що на мигдалі поправитися досить складно. В одній порції цих горіхів 162 калорії, що втамовує голод між основними прийомами їжі.

Читайте також:  Онколог назвала причини швидкого росту ракових пухлин кишечника

Волоський горіх. Середньостатистичний волоський горіх вагою в 28 г містить 4 г білка. Не потрібно додавати волоські горіхи куди-небудь, їжте їх в первозданному вигляді.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News