Домашній догляд дуже важливий, якщо ви хочете зберегти шкіру красивою і молодою. Але іноді ми, самі того не усвідомлюючи, робимо помилки, які призводять до швидкого старіння. Які саме, розповімо в нашому матеріалі.

Помилка №1: щоденне використання скрабів

Скраби дуже ефективні у вирішенні проблем зі шкірою. Вони повинні бути в догляді за собою. Але іноді їх використовують занадто часто, що прискорює старіння. Гігієнічний засіб має бути відповідним конкретному типу шкіри, щоб їй не нашкодити.

Помилка № 2: не змивати молочко або міцелярну воду

Ці засоби часто використовують для змивання косметики. Але мало хто знає, що вони теж потребують того, щоб їх змивали. Робити це треба за допомогою води. В іншому випадку на шкірі залишаться поверхнево-активні речовини. Вони можуть викликати контактний дерматит.

Читайте також:  На які порушення може вказувати позіхання: пояснюють неврологи

Помилка №3: не використовувати тонік

Тонік потрібен після вмивання. Він дуже важливий у догляді за собою. Після вмивання рогові лусочки шкіри зазвичай упаковані неправильно, через що порушується архітектура верхнього шару епідермісу. Тоніки дозволяють надати шкірі гладкість, сприяють омолодженню, покращують міграцію клітин, що покращує регенераторную функцію шкіри.

Помилка №4: рідко міняти наволочки

Особа тісно контактує з постільною білизною. Як мінімум 8 годин на добу, коли ви спите. Шкіра виробляє себум навіть вночі, тому треба міняти наволочки як мінімум раз в чотири дні.

Помилка №5: неправильний тональний крем

Дівчата не завжди правильно підбирають відтінок тонального крему. Це може бути помилкою, так як це може зістарити практично миттєво. Неправильний відтінок може зробити обличчя пом’ятим, несвіжим.

Читайте також:  Вчені сформулювали сім простих правил довгого здорового життя

Помилка №6: не мити кисті для макіяжу

Кисті і спонжі можуть містити себум з шкіри, пил, побутові забруднення. Якщо їх не мити або робити це вкрай рідко, то неминучі проблеми зі шкірою. Це викличе запалення і інфекції, що в кінцевому рахунку може зістарити шкіру значно швидше.

Джерело: МедікФорум